Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok szenvedélyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok szenvedélyesen (szexen kívül), valami játékot, programot, őrült dolgot, amit élveztek? Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Nekem mindig szükségem volt valamiféle őrült játékra egy párkapcsolatban, valamire, amit együtt csinálunk, és feldobja a mindennapi közösségi életet...


Volt barátnőm, akivel mindenkinek hazudtunk (főleg egymásról), nagyáruházból loptunk, ingatlannal kereskedtünk, vagy egyszerűen csak idegesítettük és kiakasztottuk a körülöttünk lévő embereket a viselkedésünkkel, bizarr dumánkkal.


Ti csináltok valami hasonlót? Ha igen, mit?


2017. júl. 19. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

Nőj fel kisfiam!


19/L

2017. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szenvedélyesen utáljuk együtt az ilyen szélhámos embereket. A közös utálkozás is jó program ám.
2017. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi szenvedélyesen ütöttük az ilyen hülye gyerekeket, mint te.
2017. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, az utálkozást (jobban mondva azt amit a filmben az Addams Family csalás érez a normális emberek iránt) már próbáltuk, de egy idő után unalmas - feldobva meg már nagyon furán néznek az emberek.

26/F

2017. júl. 19. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ezekert a dolgokert kozosen ulni par evet, es birosagra jarni is jo lesz am! 😃
2017. júl. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rettentően unalmasak lehettek.
2017. júl. 20. 09:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne, ha lenne itt válasz, mert tökjó a kérdés.

Hogyan lehet szenvedélyt hozni egy kapcsolatba, ahol egymás teste már nem jelent sok izgalmat?

2017. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pl. a Tyriannal vagyok így. Rohadt jó játék, páratlanul izgalmas, és egyből jobb kedve lesz az embernek tőle. Mindenkit meg kell benne ölni :) hát lehet rossz egy ilyen játék?

Párkapcsolatom nincs, hagytam a csajozást a 3,14csába.

2017. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!