Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Számít a kor a szerelemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a kor a szerelemben? Például egy 15 éves lány es egy 25 éves fiú között?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Számít, de nem lehet akadály.
2018. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Egy gyerek és egy felnőtt kapcsolata abnormális.

A 15 éves még kislány, a 25 éves pedig nem fiú,hanem férfi. Nem tudom, melyik a nagyobb szégyen,hogy egy gyerek nőnek érzi magát,vagy az,hogy más 25 évesen már apa(jó, ez nem kötelező), ő pedig egy kislányt akar barátnőnek.

2018. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a szerelemben nem számít a kor, az csak úgy jön.


az, hogy ebből egy jól működő kapcsolat kialakulhat-e, az megint csak nem a kortól függ, főleg manapság, amikor már egy mai 25 éves srác jóformán azt sem tudja még, mi az az élet, és szerintem arányaiban ezek vannak többen.

viszont ami biztos, hogy a legtöbb dolog kortól függetlenül azért sem tud működni, mert mások(akiknek egyébként túl sok beleszólásuk nem lenne más életébe) ítélkeznek csupán 1 szempont alapján(pl. most a kor), és emiatt az egyik fél elkezd azon gondolkozni, hogy nem vagyok normális...

2018. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez igazából attól függ hogy a két fél hogyan áll a kapcsolathoz, mit vár tőle. Van olyan hogy a kor miatt nem jön össze, vagy nem is a kor miatt hanem a felfogásbeli különbségek miatt. Viszont nem kizáró ok ha nagy a korkülönbség, akár működhet is ha mindketten úgy állnak hozzá. Az pedig nem szégyen ha olyannal vagy akit szeretsz és akivel jól érzed magad, akárhány éves is..
2018. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még akkor sem jönnék össze egy ilyen fiatal lánnyal, ha egyébként a korához képest érettebb gondolkozású lenne, de elnézve a legtöbb huszonévest, mintha ott ragadtak volna a kamaszkorban.

26/F

2018. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5: ez nem mindig igaz hogy ott ragadtak, csak a lányok valamiért ezt szeretik, van olyan lány akk tényleg szerelmes, van aki kihasználja a fiút, van olyan fiú aki csak d.gni akar van olyan aki tényleg szerelmes, sajnos a szerelmesből van kevés :)
2018. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd a 15 éves volt barátnőmnek egy 57 éves cigánykanja van jelenleg. A szüleit meghurcoltatta, jelenleg a pedofilnál él.

De jó hogy így utólag megszabadultam tőle.

2018. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem nyáron volt ilyen esetem. Én 16, ő 26. Igazábol maga a kor nem lenne akadály. De előre figyelmeztetlek, nem nagy eséllyel lehet happy end. Persze, vannak kivételek. De előfordulhat hogy te is pofára esel. Az én esetemben utólagosan beláttam hogy csak a testem kellett neki, és azzal láncolt magához hogy az a kiszámíthatatlanság, olykor ha próbáltam valami cukiságot írni, akkor jött a nem szabad, én meg persze rá akartam repetázni. De ezt döntsd el te. De ha normális pasi, akkor mint érettebb felnőtt biztos bármikor fordulhatsz hozzá, azóta mi is meg maradtunk mint régi ismerősök, fátylat borítottunk a múltra. És az a meghatározó hogy tesz e érted, vagy csak te pedálozol utána
2018. ápr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Fogadjunk oda is adtad a tested te szépéletű...
2018. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!