Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm sulizik és kolegiumba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm sulizik és kolegiumba van. Ha 4barstnőjevel elmegy 2 fiu osztály tarsahoz lakasra ini aggódnom lellene?

Figyelt kérdés
Ivas, kavezas, fiuk sex
2018. márc. 7. 17:09
 1/8 anonim válasza:
100%
Csak azt mondom, hogy részegen a lányok khm...
2018. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kosd a lelkére, hogy nem fog annyit inni, hogy berugjon, es akkor nem kell aggódnod. (Mar betartja.)
2018. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
HA*
2018. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem értem, miért kell lakásra mennie egy olyan lánynak fiúkhoz, akinek van barátja!

Lehet én vagyok elrontva, de én nem megyek át másik palikhoz inni se meg semmiért se és igen nekem is van pasim.

Barátnőd mit szólna, ha te mennél át iszogatni másik csajokhoz?

Nem tudom mennyire megbízható a barátnőd, de én kicsit se örülnék a te helyedben. De beszéljétek meg!

2018. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát azal van hogy de csak osztály társ.... Meg barátnőivel menek..
2018. márc. 7. 18:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt irta rá hogy menyek.... Az az jó lazara veszi a kapcsolatott.
2018. márc. 7. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Helyesírásod tuti 5-ös :)

Szép vagy fiam!

2018. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lakásra megy más pasikhoz...heten lesznek, 5 lány és két fiú. Házibuli. Csak pont a srácoknál, gondolom nekik van nagyobb szobájuk/lazább szobatársuk/akármi. Mennyiben lenne jobb ha az egyik csajnál jönne össze ugyanez a társaság?

A saját partijaimból kiindulva mind gimis mind egyetemi szinten ez pont az a buliméret ahol nem történik semmi. Ha kettesben inna egy sráccal megérteném hogy aggódsz, viszont az 5-10 fős házibulik kislakásokban és koleszszobában elég nagyok ahhoz hogy ne lehessen két ember fél percnél tovább kettesben, viszont elég kicsi ahhoz hogy mindenki ismerjen mindenkit eléggé hogy ne akarjon senki ráhajtani.

Mi például nemrég tartottunk hasonló ivászatot az egyik fiú évfolyamtársam lakásán. 3 fiú, két lány. Mindenki tudta hogy mindketten lányok kapcsolatban élünk, megittunk pár üveg bort, politizáltunk és mindenki hazament az utolsó metróval. Egészen prózai okból tartottuk nála a bulit: ő az egyetlen a társaságból akinek volt 5 pohara, és tudott elég széket kölcsönkérni.

Kivéve persze ha kifejezetten orgiára megy, de akkor úgyis mindegy aggódsz-e.

2018. márc. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!