Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem? Volt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Volt már valaki hasonló szituban?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon szeret meg mindent megtesz értem,de én mégsem érzem magam jól a kapcsolatban. Az legfőbb baj,hogy ő nagyon komolyan gondolja ezt az egészet,és ezáltal teljesen korlátol engem mindenben. (Pl. nem változtathatok a külsőmön,csak ha engedélyt kérek tőle,nem akarja,hogy én kimenjek külföldre egy fél évet tanulni,pedig tudja,hogy engem az ilyen dolgok éltetnek.),és ezáltal úgy érzem,hogy ha vele maradnék örökre,akkor itt vége is lenne az életemnek,pedig még csak 19 éves vagyok. Teljesen más az ideál életképünk,ő elég konzervatív,emiatt sok vitánk van apróbb dolgokról is,mint a politika. Nem tudjuk őket kikerülni,mert neki fontos téma az életében a haza szeretete meg a védelmezése és a többi,én meg ezekkel nem igazán tudok azonosulni. Viszont én is szeretem és sok minden hozzáköt,de nem tudom,hogy ezeken mennyire lehet felülkerekedni,és hogy mennyire éri meg.

Ti mit gondoltok?


2018. márc. 10. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam az egészet,de igazából csak a 2. mondatig érdemes,ugyanis ott van a lényeg. Jól érzed magad a kapcsolatban? Nem a válasz. Szomorú dolgok a tények,de ő nem fog munkát meg pénzt hányni magából ha vele maradsz,ebből következik,hogy a saját karriered a fontosabb. Nem de? De inkább próbálj meg vele beszélni,nem akarok itt szét szakító lenni.
2018. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem változtathatsz a külsődön? Természetesen valamilyen szinten fontos a külső ismerkedésnél, de hogy kapcsolaton belül nem változtathatsz magadon amit akarsz? Nekem ez vágná ki a biztosítékot, ha engem szeret valaki, akkor szeressen hosszú hajjal, kopaszon, tetoválva, piercingezve, mert én is hasonlóan tennék. Nem normális, hogy ilyen szinten be akar korlátozni.


Felnőtt ember vagy NEM kell engedélyt kérned ilyen dolgokhoz... Ha most ilyen szinten korlátoz téged, akkor mi lesz később? Gondoltál már erre?


Ráadásul teljesen más a világnézetetek is... Gondoltál már arra, hogy ez milyen problémákat szülhet később, esetleg gyereknevelésnél?


Ne haragudj, nem akarok én vészmadárkodni, és így névtelenül megmondani a tutit a zinterneten', de te is leírtad, hogy nem érzed jól magad vele... Menekülj amíg tudsz, a saját érdekedben.

2018. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!