Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan reagáltatok/vészeltétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáltatok/vészeltétek át amikor kiderült hogy megcsalt a párotok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakítanék, és lassacskán túltenném magam rajta.
2018. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bizalomvesztes hatalmas megprobaltatas minden kapcsolatban. Vagy konyec, annyi volt, vagy a parodnak nagyon sokat kell dolgoznia, hogy visszanyerje a bizalmad. Igazabol rajtatok all, hogy merre tovabb.
2018. márc. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, nekem egyszer történt meg ez, én egyszerűen fejeztem ki magam. Nálunk voltunk, elmondta, megmutattam hol az ajtó. Lehet paraszt voltam, viszont nekem se esett jobban, amit mondott.
2018. márc. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!