Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jobban járok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobban járok, ha nem foglalkozok vele ti hogyan reagáltatok volna erre?

Figyelt kérdés

Egy ideje beszélgetek egy csajjal volt már köztünk több is, de amit utoljára mondott azt nem tudtam hova tenni. Elkezdett nekem hisztizni ,hogy beszélt valami sráccal de így bánja meg úgy (én azt sem tudtam miről van szó, szóval megírtam neki hogy engem ez nem érdekel), és akkor még csak húzta vele az agyamat, hogy mindenképp érdeklejen vagy nem tudom amíg odáig nem jututtunk ,hogy hát végülis megkérdeztem ki ez a gyerek meg egyáltalán most miért nekem mondja ezeket a dolgokat amikor még nem is vagyunk együtt...sőt akkor még szarabb lenne a helyzet mert azonnal elküldeném a p**ba.


És akkor elkezdi, hogy ez a pasi olyan neki mint egy unicornis:D:D erre annyit mondtam, hogy hát jólvan akkor menj az unicornishoz engem meg hagyjál békén...erre ő "nem hagylak" mondom te egyáltalán mit akarsz tőlem, mert már kicsit kezdesz idegesíteni nem leszek a szamarad nehogy azt hidd keresek mást meg te is..és akkor ,hogy ő akar tőlem többet is azért van ez az egész , mert tőlem nem annyira fájna a csalódás mint attól a gyerektől. Most mivan???? Komolyan mondom szerintem nem normális ez a csaj , de közben ugyan úgy keres meg minden minek? Szerintetek foglalkozzak vele, vagy csináljam azt amit most is, hogy nem is beszélek vele?


2016. szept. 30. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarul a másik srácot jobban kedveli, mint téged. Szerintem ne foglalkozz vele..
2016. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kiszsiráf4 válasza:
Foglalkozz vele! Mert ezzel féltékennyé akar tenni. Érdekled. Hiszen keres. "Nem hagy békén" ahogy te mondtad :D bár az meg lehet hogy nem normális xD de senki sem normális ha legalább egy kicsit is szerelmes ;)
2016. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
egyébként már ezen is gondolkodtam:D
2016. okt. 2. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!