Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most vajon csak szívat vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon csak szívat vagy még ennyire éretlen?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már évek óta ismerek, együtt táncoltunk szalagavatón, egyszer diszkóban is, de akkor többet akartam és elutasított...ez kb 3-4 hónapja volt

nekem azóta volt barátnőm, akit emiatt nagyon utált

szakítás után 1 hónappal megkeresett hogy nem e kezdenénk újra beszélgetni, meg ilyenek, meg hogy ő nem fog "küzdeni" értem ha nem látja hogy érdeklődöm iránta, meg hogy ha akarok én is tehetnék lépeseket...

ehhez képest mégse látom rajta annyira, hogy ő komolyan gondolja..meg nem tudom, olyan furán viselkedik, mint aki éretlen

és úgy érzem hogy nekem már nem kellenek éretlen kislányok, de amúgy mindketten 18 évesek vagyunk

tetszik nekem a csaj, de félek, hogyha beleszeretek nem működne a dolog mert prűd...ezzel nem azt akarom mondani, hogy feküdjön le velem első randin, hanem hogy lehetne egy kicsit komolyabb is

mert a sok viccelődésből, meg ilyen-olyan sírvaröhögös emijoból az jön le hogy csak szórakozik velem


2018. márc. 12. 17:04
 1/5 anonim válasza:

Hallgass a megerzeseidre

Es hidd el ha rajongana erted azt konnyen le lehet szurni: pl milyen gyorsan reagal az uzeneteidre, mennyit ir vissza, mennyire figyel rad es erdeklodik a tema irant, stb egyebkent meg nem erdemelne meg

2018. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oda van értem, ez szinte biztos...csak nem tudom, hogy milyen téren...
2018. márc. 12. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ō ment oda hozzád és azt monda hogy milyen jó lenne újra kezdeni beszélgetni. Na akkor ez olyan éretlenség, hogy elmondja a szemedbe hogy legyen már valami és azt fintorgatja, hogy na vajon felfogta amit mondtam neki?!

Amúgy nem hiszem hogy szórakozna veled, de nem is éretlen.

2018. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, konkrétan odajött

De sokszor nem veszi a lapot, vagy direkt figyelmen kívül hagyja a bókjaimat

2018. márc. 12. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Éretlen.
2018. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!