Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan nyugtassam meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtassam meg a barátomat? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Barátom teljesen magába fordul akár kisebb kudarc miatt is.

Ebben a hónapban két pályázatot sem sikerült megnyernie, de számított rá, hogy nem fogja megkapni, mégis hatalmas csapás számára.

Örök vesztesnek mondja magát, aki mindenkinél rosszabb, azt állítja neki semmi sem sikerül, teljesen kiakadt.

Olyannyira, hogy velem sem akar beszélni és én nem tudom hogy segítsem át az ilyen helyzeteken.

Első alkalommal megpróbáltam biztató, megnyugtató dolgokat mondani neki, de mintha meg sem hallotta volna és a végén engem is megbántott, akaratán kívül.

Valahogy meg szeretném nyugtatni, nekem is rossz ha több napig magát emészti és nem akarom, hogy szomorú legyen.

(Hangulatembernek mondanám, elég érzelmes típus.)


Ti mit tennétek/ mondanátok?


(19 és 18 évesek vagyunk.)

Előre is köszönöm a hasznos ötleteket!



2018. márc. 20. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Keress másikat, vagy szenvedj vele.
2018. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd el h neki legyen igaza es tenyleg orok vesztes legyen
2018. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell neki mondani hogy az életben vannak hullámvölgyek és hullámhegyek, vagyis vannak jó és rossz napok hetek hónapok akár évek is, de minden rossz után jönnie kell valami jónak. Amikor a rosszabbik végén vagy akkor fogd fel úgy hogy meg kell tapasztalni a rosszat is hogy utána igazán becsülni tudd a jó dolgokat.
2018. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg, hogy hallgasson Scooter-t. Barátomnak mindig bejön.
2018. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!