Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan idegesítsem fel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan idegesítsem fel a barátomat?

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk. Egy osztályba járunk. És regen így bolt hogy mindig odajott hozzám és beszélgettünk de mostanában elszokott róla. És ez mindig feidegesit. Nagyon. És én csak egy kicsit szomoritom el, hogy én sem megyek oda hozzá és nevetgelek. Mit csináljak, hogy eléggé rosszul essen neki és hogy észhez térjen? Hogy elszurta ezt az egészet.

Mindig hulyul egy lánnyal, akkor nagyon felmegy bennem a pumpa.


2018. febr. 2. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy szeretnéd hogy többet foglalkozzon veled.
2018. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel.

15 évesek vagytok, csak megtudjátok beszélni, ha bánt valami és ehhez nem feltétlen kell, hogy kapcsolat legyen közöttetek.

Ha pedig kapcsolatban vagytok akkor nem is értem mit vársz...

Szépen elmondtahod, hogy zavar téged, hogy nem megy oda hozzád, de te is odamehetsz hozzá.

2018. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én már megmondtam neki, hogy én azt érzem hogy nem foglalkozik velem. Ebből nagyobb vita is volt. És mondta erre hogy oké akkor mindegy odajonne hozzám. Másnap minden jó volt és az után meg semmixd
2018. febr. 2. 16:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Járjál velem,smároljunk,tuti ideges lenne tőle..😀
2018. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszixddd😂😂😂
2018. febr. 2. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, most ez, amikor szólni kell, hogy foglalkozzon veled, szánalmas. Azonban, előttem is mondták már, hogy 15 évesek vagytok, megbeszélitek, ha ezek után sem tesz érted, akkor nincs tovább álltatni magatokat, véget kell vetni neki és keress olyat, akit érdekelsz. Lehet durván fogalmaztam, lehet nincs igazam, véleményemet fejtettem ki, én a helyedben szakítottam volna, de a féltékenység is lehet sok neki már. Nem tudunk konkrétat mondani, neked kell megbeszélni a barátoddal.
2018. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyikőtök sem érett egy kapcsolathoz
2018. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam a barátomat jobban érdekli a játék mint én egyik nap akkora hisztit és vitát csaptam hogy 2 napig nem is voltunk együtt és hagytam hogy rossz legyen neki levolt tiltva nem ért el sehogy mára már jó mint régen :) 16 l 18f
2018. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!