Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Se veled, se nélküled kapcsolat?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled kapcsolat?!

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki iránt vegyesek az érzelmeim. Igazán vele,de nélküle sem vagyok boldog. Ha beszélünk neten,a hátam közepére kívánom,és nem szívesen beszélek vele,de ha nem beszélünk,rettentően hiányzik. Volt olyan is,hogy sírtam a hiánya miatt. Ha suliban odajön hozzám,szintén feszült vagyok,bunkó vagyok vele,húzom az agyát,de ha meg nem töltjük együtt az időt,ismét csak nagyon hiányzik,vágyom az érintésére,a hangjára,és ha esetleg más lánnyal beszélget,akkor szörnyen féltékeny tudok lenni.


Ilyenkor mit csináljak? Volt már valaki ilyen helyzetben? Szörnyű érzés,mert a hiánya meg tud őrjíteni,de ha veled van,akkor meg frusztrál.


2018. márc. 22. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából elolvasva az jött le hogy nem vagy érett egy kapcsolatra, és gyerekes módon viselkedsz. Remélem kinövöd hamarosan ezt az állapotot.
2018. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt mar se veled se nélküled kapcsolatom, bár nem azert volt a fennálló helyzet, mint neked. Egy szó, mint száz: az ilyen kapcsolatoknak mindig szakítás a vége. En 3szor próbáltam ujra az exemmel, de valamilyen megfoghatatlan oknál fogva sosem sikerült együtt. Mára ugyan kitoroltem az életemből, de mindenkiben ot keresem... Pedig mar ezer éve vége van, o pedig (állítása szerint) tovább lépett. Egyszer csak sikerül elfelejteni, es neked is ezt kell tenned, hiszen mindketten tinik vagyunk: fiatalok, akik elott ott az egész élet, es semmi nem lesz elrontva azzal, ha elfelejtjük az adott fiukat... Nagy levegő, es kitartás.
2018. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!