Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Exxel bol osszejonni, velemeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exxel bol osszejonni, velemeny, tapasztalatok? 16/L

Figyelt kérdés
Nagy szerelem volt, tobb minz 1 evig jartunk en szakitottam vele, azota nekem se es neki se volt senkije (ez kb 1 evvel ezelott volt). Mostansag egyre tobbet gondolok ra, es azon toprengek, hogy felhivom ot (neha-neha beszelunk, meg felkoszontjuk egymast a szulinapunkkor).

2018. márc. 25. 11:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*ujbol
2018. márc. 25. 11:55
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább ne!
2018. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat nincs, ugyan gondolni gondoltam rá, de nem tettem. Jobb a békesség, volt ami volt...ugyanolyan sosem lesz. Hallani sztorikat, hogy másodjára minden jól alakult és boldogan éltek míg meg nem haltak. Előbb tedd rendbe a gondolataidat, hogy mit szeretnél, mire vágysz. Biztosan vissza akarsz-e menni hozzá? Tényleg ő rá van szükséged? Vagy csak azért tennéd mert ő van egyedüli lehetőségként? Ezeket rendezd el, aztán dönts :)
2018. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem kétszeres tapasztalatom van ebben 2 különböző fiúval es nem lesz lett jo vége egyiknek sem. Szerintem ne kezdd ujra vele.
2018. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolj a régi buktatókra, a szakítás okaira. Ha ezek ellenére úgy vagy, hogy nem volt "olyan komoly" vagy tudnád kezelni akkor te döntésed. Én nem kezdeném újra.
2018. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki :) menjetek megint randizni, amihez kedvetek van. Majd alakul .

Változik az ember , főleg fiatal korban :)

Hajrá :)

2018. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem akarlak elszomorítani de nekem ia volt ilyen és nem járt sikerrel sajnos adtam a kapcsolatnak 2.esélyt sőt még 3.at is és nem lett jobb semmi csak pazatoltam rá az éveimet nem beszélve arrol hogy hányazor összeroppanram miatta erőt vettem elfeledtem és most boldogan élek a mostani párommal
2018. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat😌

Meg nem dontottem, majd meglatom.

2018. márc. 27. 22:37
 9/11 anonim ***** válasza:
6-bol 5 válaszból nem elég egyértelmű?? Mit kell még gondolkodni?
2018. márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A velemenyetekre voltam kivancsi, nem azt kertem, hogy dontsetek helyettem (sorry but my life, my choose✌️)
2018. márc. 28. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!