Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom elengedni?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni?!

Figyelt kérdés

18/l

Bennem a legszerethetőbb tulajdonság az apámtól örökölt pénzem.

Nem vagyok helyes, sem túl okos, nehezen nyílok meg másoknak és még vicces sem vagxok. Ezek olyan tények melyekkel tisztában vagyok és elfogadtam.

Soha nem voltam sikeres a lányoknál.

De jött egy lány.

Más volt mint a többiek.

Kedves, vicces, és szerintem a legszebb.

Nagyon sokat beszéltünk messengeren.

Aztán eljött a lakásomra és együtt töltöttünk egy estét.

Beleszerettem.

Elmentünk a legjobb barátommal és a barátnőjével egy dupla randira.

S attól a ponttól minden megváltozott....

(A haverom teljesen az ellentétem, jól néz ki, vicces, tisztában van vele mit szeretnek a nők)

Azóta a “barátnőm” egyre többet kérdezett róla. Eleinte azt hottem kiváncsi. De egyre inkább a nyomába járt, több dupla randit akart... és hiába nem akartam a kedvéért belementek mert nagyon szeretem.

Ma viszont azért írok mert teljesen összetörtem, talált egy képet egy hasonló kinézetű srácról mint a haverom és azon a képen a srác egy csajjal smárol és azt akarta hogy küldjem el “véletlenül” a haverom barátnőjének. (Róla tudni kell hogy imádni való de féltékeny) Nagyon sokáig győzködött és megtettem. A “barátnőm” azt hiszi szét mennek de tudom hogy nem fognak. Ekkor ért a villámcsapás a csaj mondta hogy többet nem akarja hogy találkozzunk mert akkor nem lesz esélye a haveromnál...

Ez sokkolt.

Teljesen és nem tudtam megszólalni sem.

De meg mindig nagyon szeretem és bármit megadnek hogy visszajöjjön.

Mit tegyek?

El akarom felejteni, de mégsem...

Szerintetek normális amit csinált?



2018. márc. 25. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Jézusom, sajnálom! Megértem hogy szomorú vagy, meg össze vagy törve, de hidd el, akármilyen durván hangzik ez: túl kell lépned rajta. :(
2018. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem normális amit csinált, és az sem normális, hogy te visszafogadnád, az ilyet pofán kell csapni!
2018. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ő álmaim nője.

Nem érdemli hogy bántsam

Hisz ő volt az egyedüli aki nem kért a pénzemből

Csak nem értem miért a legjobb barátom kell neki...

2018. márc. 25. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a faszba.
2018. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!