Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek valójában szeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valójában szeret a barátom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom eldönteni. Elötte még nem volt nagyon senkim, ő az első komolyabb kapcsolatom. Kétszer találkozunk 1 héten, kedden és szombaton. A szombatot reggeltől estig együt töltjük,kedden csak esténként találkozunk, mivel egy kurzusra járunk. Messengeren alig beszélünk, nem nagyon tudja kifejezni magát írásos formában. De élőben nagyon kedves, mindig simogat, sok puszit ad, megcsókol (hol gyorsan, de a négy fal között a szobában szenvedélyesen). Ma viszont elég fura volt. Kezdjük ott hogy mikor találkoztunk csak egy arcr puszit adot, és nem csókolt meg. Megfogta a kezem, és elkezdtünk beszélgetni. Nagyon bágyadtnak tűnt, megkérdeztem hogy mi a baj, és azt mondta hogy ma volt a matek próba éretségije, és elfáradt. 1szer csókolt meg a kurzus elött. Mikor menntünk volna haza, az egyik barátnőm csatlakozott hozzánk, és elkezdet nyafogni hogy ő nem akar egyedül menni haza a villamossal stb. Mondtam neki hogy akkor hazakísérem, csak ugye nem számoltam az idővel. A villamosra fellszáltunk, én a párom és a csaj.(ők ketten barátok amúgy)Mondtam nekik hogy inkább leszálok, mert nekem mennem kell haza, ezt nem gondoltam át. Mikor leszálltam a villamosról a párom nem volt velem. Nem jött, pedig rá néztem hogy jöjjön. De nem jött. Ott maradt cseverészni a csajjal, és közben meg elindult a villamos is. Én meg álltam ott mint egy hülye. Tudom hogy amugy egy irányba laknak, de mindig úgy van hogy hazakísér. Nagyon rosszul esett. Nem adott semmit. Se ölelést se csókot. Ráirtam messengere hogy ez nagy bunkosag volt. Mondta nekem hogy sajnálja, másképp kellet volna ezt elintéznie. Aztán írtam neki hogy semmi baj, de akkor is fáj. Erre küldött egy szomorú fejet. Írtam neki hogy jóejt, de nem írt visszam. Meg se nézte. Az utolsó üzenete egy szomorú fej. Bemeséltem magamnak, hogy lehet hogy a szakításon agyal. Nagyon rettegek, mert szeretem. Csak nem tudom hogy ő is engem.

2018. márc. 28. 00:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
82%

öööö,a többi válaszolónak feldobnám a kérdést, hogy vajon mennyire gáz, hogy Z generációsként se értem már, hogy mi van....:/


Őszintén?Nem tudom.Rettentő rossz a kommunikáció kettőtök között, nincs is, arról sincs fogalmam, hogy egyáltalán mi tartja össze a kapcsolatot.A szex?De ahhoz meg túl keveset találkoztok...

Hogy évesek vagytok?

Kurzus egyetemen van, próbaérettségi meg gimiben..remélem csak kamu kérdés..

2018. márc. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
55%
*Hány
2018. márc. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem kurzus, ilyen szakkör szerű. Rosszul irtam, bocsánat.
2018. márc. 28. 02:11
 4/16 A kérdező kommentje:
Egy hullámhosszon vagyunk, sokat beszélunk, és vannak aprób vitáink de mindig kibékülünk. Szex még nem volt.
2018. márc. 28. 02:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2 találkozás? Nem tudja kifejezni magát írásban? Így balfszkodik a villamoson, hogy áll ott a csaj mellett mint egy idióta miközben te mész el? Nemár...... Nem tud egy épkézláb mondatot leírni csak azt, h sajnálja és szomorú fej? Fogyatékos vagy lelki sérült?
2018. márc. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne rettegj, ilyen balf452 minden sarkon van ...
2018. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az első szexet ne ilyen emberrel tervezd,mert ennél jobbat érdemelsz.
2018. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elsőhöz csatlakozom, igaz, 20 éves vagyok, de ezt én sem értem. A srácnak biztos bejön a másik csaj is. Meg amúgy ne várd már el, h minden sz*rért megcsókoljon. Ennyit tok hozzáfűzni.
2018. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Még mindig nem nézte meg a messengerét. Hívni meg sose hív fel, elméletileg nincs pénz a telefonján. Vagy spúr. Nem tudom. Legutoljára 8 órája volt fenn messengeren. Felhívni nem akarom, jó lenne ha ő keresne engem. Nem lelki sérült, sem fogyatékos, de kifejezni magát nem annyira tudja szóban sem. Remélem azért még keres mert hiányzik. És az utolsó válaszolónak üzenem, hogy nem csókol meg minden szarért,de azért az elvárnám egy kapcsolatban, hogyha pl. Búcsuzok el, akkor a szeretet ember legalabb megöleljen, vagy netán puszit is adjon. Megbocsátottam neki, ezt ő is tudja, csak idegesít hogy nem keres.
2018. márc. 28. 13:38
 10/16 anonim válasza:
Az ilyenkis apró dolgok szokták jelezni a kapcsolat végét, legalábbis nálam így volt. Viszont egy percig se aggódj, közhely, del lesz sokkal sokkal jobb. Aki majd visszaír, érdeklődik utánad és most jön a legjobb, még haza is fog kísérni. Pár hónap múlva csak nevetni fogsz ezen, hogy pont ezen a fiún idegesítetted magad amikor nem is volt értelme.😊
2018. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!