Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hazudtam a koromról neki. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a koromról neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt hazudtam hogy 18 éves vagyok de csak pár hónap múlva leszek annyi. Ő 21 éves és egy hónapja együtt vagyunk. Féltem hogy nem fog tőlem semmit akarni,ha nem vagyok még 18 éves. Nem szeretném elveszíteni nagyon szeretem. Személyesen vagy inkább üzenetbe mondjam el neki?
2018. márc. 30. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem durva és nemhiszem hogy emiatt elveszíted és szerintem személyesen mond el neki

akkor lenne necces ha több évről hazudtál volna neki

2018. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak par honapot hazudtal. ezen nem kene kiakadnia.
2018. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondanod, csak pár hónap végülis.
2018. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha valóban csak "pár hónap" és nem 48 hónap, akkor nem is hazudtál,18 éves vagy. Még nem töltötted be, de 18 évesnek számítasz.
2018. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Személyesen mond el, szerintem azt a pár hónap lóditást megérti :-)

Nekem az exem azt mondta 28, kiderült csak 23, na az már gáz...

2018. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebből ne csinálj ügyet, ha kerekítjük, már annyi vagy és kész.
2018. márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 October15 ***** válasza:
48%

A hazugság ténye nyilván zavarni fogja valamennyire de a korod nem hiszem. Ahogy neked könnyebb, nem egy akkora világrengető információ ez.


26F

2018. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!