Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hazudtam a koromrol, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a koromrol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sraccal meg anno, o 20 eves. Mikor kerdezte, hogy hany eves vagyok azt mondtam 16, mert elotte pont arrol beszelt, hogy o mennyire nem szereti, ha nagy a korkulonbseg egy srac es egy lany kozott, akkor meg nem volt koztunk semmi de en mar kezdtem megkedvelni..neki ez is soknak tunt, mert csak idosebb baratnoi voltak idaig, de valami megfogta bennem,szerelmes lett es ossze jottunk. 2 honapja vagyunk egyutt, es meg csak most leszek 16. Mit csinaljak? Mondjam el neki? Szuleim imadjak es o is kedveli oket. Baratait mar ismerem,minden rendben van koztunk, nem veszekedtunk meg es nem bant meg semmit. Haragudni fog nagyon? Felek, hogy elveszitem.

2018. jan. 6. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Úristen remélem viccnek szántad a kérdést nem hiába van a tini kategóriába. Már miért lenne baj akármennyi korkülömbség is a szerelembe? Én 30-as pasi vagyok és 16 éves b nőm van akit szeretek és viszont szeret.
2018. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok, mégis minek...Tudod mit? Hagyjuk.

Vagy mondd el az igazat, vagy ne, nekem mindegy, úgyis kiderül és csak rosszabb lesz.

2018. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
1-es, elég lúzer lehetsz, hogy csak egy kislányt tudsz összeszedni.
2018. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most 2 hónap nem mindegy? Őszintén.

Mikor leszel 16?

2018. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:53


1 felnőtt nőnek már gyerek kell,ház kell,kocsi,illetve 300 ezres fizetés,ezek nekem nincsenek,és gyereket se akarok..

2018. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elmondhatod. Mondd meg őszintén miért volt ez. Nem olyan sokat hazudtál, nem éveket. Nem hinném hpgy nagy baj lenne belőle.
2018. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zoli780806 ***** válasza:
#3 jéééé és tényleg igazad lett
2018. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1 honap mulva leszek 16
2018. jan. 6. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:
te segghülye vagy kedves kérdező
2018. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!