Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hazudtam a koromról, most mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a koromról, most mit tegyek? Kérlek olvasd el

Figyelt kérdés
Szóval a történet az hogy,találkoztam egy lánnyal az interneten, én 16 éves vagyok a lány 19, azt mondtam 18 vagyok mert nem akartam hogy gyereknek nézzen. Eleinte még csak beszélgettünk, aztán egyre komolyabb témákba mentünk bele és 1 hete odáig ment a dolog hogy minden áron találkozni akar velem mert szerelmes belém, és én is belé (1 hónapja beszélünk). Azt hozzá teszem hogy a lánynak korábban egy 2 éves kapcsolata ért véget mert hazudott neki a fiúja, és már nem tud megbízni senkibe, de bennem valamiért bízik. Attól félek hogyha találkozom vele és kiderül hogy nem vagyok 18 akkor csak még 1 ember leszek akiben csalódni kell és csak rontok a helyzeten. Gondolkoztam rajta hogy megmondom neki most, de félek hogy soha többen nem beszélne velem, és nem akarom elveszíteni. Kérlek segítsetek hogy mit tegyek, 3 lehetőséget látok, vagy elmondom neki most és ha tényleg szeret akkor nem változnak az érzései, de szerintem csak egy újabb hazug senkinek gondolna, vagy ha elmegyek kiderül, és összetöröm a szívét, vagy ha elmegyek mindent megteszek hogy elkerüljem a lebukást. Kérlek ne értsétek félre nem azért hazudtam mert ki akarom használni, én is szeretem őt, én voltam aki először kimondta, de féltem ha tudja hogy fiatalabb vagyok akkor nem foglalkozott volna velem. Légyszíves a poénoktól kíméljetek, köszönöm.

2016. jún. 30. 13:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok.


El kell, hogy mond... Nem tudod leplezni.


Egy kapcsolat arra épül, hogy őszinte vagy a másik emberrel, te pedig már az alapokat elrontottad.

2016. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Mond higy 17 vagy és csak felkerekítetted 18ra. Úgy se fog személyit kérni. Az az 1 év meg úgyse látszik meg nem? Vagy mittudomén a kor úgy se számít csak ne add be neki hogy hazudtál ne tartsd angy dolognak...
2016. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szegény csaj... kétszer egymás után...
2016. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%
Hazudj tovább, innen már nincs vissza út.
2016. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ha őszinte lettem volna akkor ebből nem hogy kapcsolat de barátság sem lett volna, eleinte a 18 at is fiatalnak gondolta. A tovább hazudozással az a baj hogy, kinézek 18 nak és nem is vagyok gyerekes, de egy szórakozó helyen 2000-res születési évvel még nem adnak alkoholt
2016. jún. 30. 14:08
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Hát akkor ne olyan helyre menjetek ahol lebukhatsz, jézusom, mindent nekem kell kitalálnom?
2016. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki valami ilyesmi körítéssel...: "Sajnálom de rohadtul elbasztam egy gci kis hazug pccs vagyok.... De hazudtam a korommal kapcsolatban 16 vagyok. "

Lehet értékelni fogja az őszinteséget, annó amikor 16 voltam én is jártam 19 éves csajjal nem nagy a kor különbség, na de, hogy hazudtál ejnye bejnye.

2016. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolatot akarsz vele, mindenképp megkel neki mondanod, hogy mennyi vagy. :) Muszáj, hisz őszintének kell lenned egy kapcsolatban.
2016. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
36%
Ezt elqrtad. Hosszútávon úgyis előbb-utóbb megtudja, ha összeházasodtok, szóval innentől már csak azt tudod tenni, hogy hazudsz tovább, oszt' vagy megtudja, és kirak, mint macskát xarni, vagy más okok miatt szétváltok, és akkor nem lett gond az egész hazudós mizériából. Legközelebbi kapcsolatnál fogadd el, hogy nem mindenkit kaphatsz meg.
2016. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Beszoptad. El kell mondanod neki, aztán buzgón imádkozz pár istenhez, hátha valamelyik meghallgat. De sok reményt ne táplálj a dolog iránt.
2016. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!