Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátnőm, szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, szerintetek ez fontos?

Figyelt kérdés
Nos, 3 éve együtt vagyunk. Szerdán valami hülyeségen összevesztünk, ezért én elmentem bulizni hogy kicsit lenyugodjak. Nem ittam alkoholt, de még is egy csajnál ébredtem. Akkor egy cseppet sem bántam meg az egészet, sőt még pár menetet lerendeztünk. Utána hazamentem összeszedtem magam és újra neki leselkedtem az éjszakának. Akkor már ittam alkoholt, de nem annyit hogy ne emlékezzek mi történt. Miután lerészegedtem egy lánnyal eltűntem a mosdóba. Nem tudom hogy mi legyen, három éve együtt vagyunk de mindegyik csajjal kibszott jól elvoltam. És hogy őszinte legyek,folytatnám még velük. Szerintetek elmondjam ezt a barátnőmnek,aminek nagyon nagy valószínűséggel szakítás lesz a vége, vagy inkább hallgassam el? Én már döntöttem, azt ami azokkal a lányokkal történt folytatni akarom. Szerintem ebben a kis félrelépésemben nincs semmi, elvégre csak kicsit ellazultam. Vélemény?

2018. márc. 30. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi gond fiam, nyugi van. Örülsz?
2018. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:
90%

Ennek mégis melyik része oké? Persze, hogy elhajt a francba teljesen jogosan.


26F

2018. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂

Szép kapcsolat... Álompasi... Esküszöm imádom ezeket a kérdéseket.


Mégis mit gondolsz? Ha ''ellazulós'' életet akarsz élni az egy dolog, megteheted. De szánalmas amikor valaki két végéről égeti a gyertyát, ,,cukiskodni is akarok a barátnőmmel, de azért másokkal is akarok k***ni''.

Ha már megcsaltad annyi gerinced legyen, hogy bevallod neki, szakítassz vele! Mert szerinted ő azt érdemli, hogy olyan valakivel legyen együtt aki csalja? Ezzel nem téged minősítelek (rólad is van véleményem, de szerintem nem túl objektív, szóval maradjunk a logikus objektív problémamegoldásnál), de ha te olyan életed akarsz élni, rendben van, nincs barátnős időszakod ez van... De tiszteld már meg annyira, hogy elmondod neki, nem a te jogod helyette dönteni, hogy mit kezdjen ezzel. Te hozhatsz olyan döntést, hogy 'lazulós' korszakod van, de neki nincs joga dönteni arról, hogy ezt hajlandó-e elviselni?!

Megcsalod. Oké. Szeretsz random k***rogatni. Rendben van. De 3 évnyi kapcsolat után kérdés, hogy szakíts-e vele? Engem csak ez dühített fel, hogy ennyire nem tiszteled őt, hogy megadd neki a lehetőséget, hogy olyasvalakivel lehessen, aki igazán szereti megbecsüli és nem csalja meg boldogan és büszkén a tetteire...

Túl is van tárgyalva.

2018. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a barátnőd is csak ellazult velem párszor tesó,de remélem nincs ezzel gond, hiszen ebben nincs semmi, elvégre csak kicsit ellazázott velem :)
2018. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Megcsaltam a barátnőm, szerintetek ez fontos?"

Ááááá nem dehogy, ez tök alap dolog... Szánalmas vagy. Gondolom a tiszteletet hírből sem ismered. Legalább annyi legyen benned, hogy bevallod neki, és szakítasz vele a francba. De komolyan. Ha más lányokkal akarsz lenni, legyen. De ne úgy, hogy közben barátnőd van, gerinctelen dolog ez vele szemben. Akkor lettél volna korrekt, ha szakítottál volna vele, mielőtt elmész más lányokat megk**ni. Soha nem fogom megérteni, hogy az ilyen emberek mit képzelnek.....

2018. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Ez már kész vicc xDD

Mondd meg a barátnődnek, hogy csak "ellazultál" pár csajjal és majd meglátod mit reagál. Remélem kettő pofon lesz mert kisfiam akkor még jól járnál. Én úgy s**gbe rúgnálak, hogy a szádon jönne ki. . .

2018. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, döntöttél... nem is tudom,hogy egyáltalán miért is írtál. Az a minimum,hogy szakítasz vele. Ha találkoztatok, akkor nagy valószínűséggel sejt valamit,hiszem 3 év együttlét után már ismer annyira. A női megérzésről nem is beszélve. Szóval az a besületes, hogy szakítasz vele.
2018. márc. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az erkölcsi részét már megírták mások.


Én inkább azt mondanám, hogy mi a jó édes azték indián f4száért írtad ezt ide ki? Ha a lelkiismeretednek nincs ezzel baja, van ilyen, tedd el a büszkeséglistádban, de ne kürtöld már szét ország-világnak a neten. Ha mellékutakon jársz, azt ésszel kell. Már helyből hárman tudnak erről, max azt nem tudja a másik két csaj, hogy megcsalás volt. De kicsi a világ, bármikor ,,körbeérhet" az infó. Amit többen tudnak, az már nem titok.


De a kérdésedből ítélve, te már döntöttél.

2018. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!