Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is megcsaltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megcsaltam?

Figyelt kérdés
Van egy barátom viszont más fiu tetszik máson fantáziálok stb elmeseltem ezt barátnőmnek azt állitsa ezzel hogy megcsaltam szerintetek?
2018. márc. 19. 17:18
 1/7 anonim válasza:
Ez nem megcsalás, csak "kiszerettél" belőle. sztem mérlegelj hogy ő vagy a másik srác és dönts valamelyik mellett.
2018. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem megcsalás, de a fiúnak az a jobb, ha minél hamarabb megmondod, neki, hogy vége, mert ha megtartanád még sokáig és utólag derül ki ez, akkor nagyon mérges lesz és nem igazán lesz jó véleménye rólad.
2018. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 October15 ***** válasza:
49%

A más fiú tetszik alatt azt érted, hogy más fiúk is bejönnek mármint külsőre? A fantáziálás alatt meg azt, hogy Han Solo.. ezekre a srácokra? :D


Nem ezt nem megcsalásnak hívják hanem maszturbálásnak. XD


26F

2018. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
máson fantáziálok stb :D :D ez alatt sokmindent lehet érteni :D :D viccet félretéve: ez még egyenlőre nem megcsalás.. Akkor lesz az hogyha a fantáziádat valóra is fogod váltani :D
2018. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat barátnőm mondta hogy elmèletben megcsaltam és jol le is kiabált èrte hogy ne játszak más fiunak az erzeseivel
2018. márc. 19. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez az elméletben megcsalás jó nagy baromság. Ezek lesznek azok a csajok akik kidobják a csávójukat mert azt álmodták hogy a Timikével csókolózott, még akkor is ha amúgy szerencsétlennek ötlete nincs ki az a Timike, mert csak a csaj ismerőse.

Szakíts ha nem szereted, ez tiszta sor, de ezt felnőtteknél még a legparanoidabb házisárkányok se tudják megcsalásnak hívni.

2018. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az a fiú akkor szakíts a pasiddal. Ha van két ember akit szeretsz mondjuk egy kapcsolatnál akkor mindig a másodikat válaszd, mert ha igazán szeretnéd az elsőt nem jönne képbe a második. És amúgy is, a kettes szebb szám
2018. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!