Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, ha a kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a kapcsolatban néha elkalandozok, majd a jövőre gondolok és inkább tartom magam? 19/L

Figyelt kérdés
Másfél éve boldog párkapcsolatban élek és nagyon szeretem a páromat, de mint minden kapcsolatban nálunk is többször előfordul a vita és volt már mélypontunk is mikor megkérdeztük egymástól mit is szeretnénk. Nos, ezeknél a vitáknál gyakran elkalandozom, hogy talán nem is ilyen fiú kell nekem jelenleg.. Nehéz a távolság mellett fenntartani a dolgot és édesapja vállalkozásában rengeteget segít a párom, a szülei már el is várják tőle, nem tekintve arra, hogy szinte semmi szabadideje és épphogy heti 2x találkozunk. Mikor pedig találkozunk, inkább csak vagyunk szeretgetjük egymást és kihasználjuk az alkalmat, hogy együtt lehetünk, így ezáltal ritkán ruccanunk ki, nem is igen ismerjük egymás barátait. Sajnos önző módon több együtttöltött időre lenne szükségem és több kiruccanásra vele és ez hozza ki azt hogy talán nem pont ő az igazi (tudom, tudom hülyeség erre gondolni, még csak 19 vagyok). De nekem ő az első és az önzőségem miatt nem dobnám el ezt az egészet. Nagyon szeretem. Mégis gyakran eszembejut milyen lehetne az életem mással. Az biztos hogy a jövőmre tekintve ő egy egészen biztos pont. Anyagilag is és szerelmileg is, ugyanis ő az aki tényleg szívből szeret engem. Lehet hogy az "rémít"meg hogy semmi izgalom?
2018. ápr. 3. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor beszélj vele.

Ruccanjatok ki, most vagy fiatal, most kell élni és őrültséget csinálni akár a pároddal :)

Beszélj meg vele mindent, ha szeret megérti majd, és próbál kicsit változtatni, máshogy időt szánni rád :)

2018. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes, hogy több törődésre/együtt töltött időre van szükséged.

Sajnos a távolság tönkreteszi a kapcsolatot.

Az esetek többségében nem is működik sokáig.

2018. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem. Előbb vagy utóbb tuti meg fogod csalni. Tapasztalatból mondom (én voltam a 3. fél, akivel megcsaltak valakit). Tudom, tudom, nem ismerlek. De senki sem bírná ezt így, főleg ilyen fiatalon. Még nem élted ki magad és hajt a kíváncsiság, hogy vajon milyen lehet mással... Ez normális. 20/N
2018. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!