Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan, miképp beszéljek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, miképp beszéljek vele? (Többi lent) Forró téma

Figyelt kérdés

15 éves leszek nyáron. És mar 2 éve bele vagyok zúgva egy fiúba aki 20 éves.

Láttam rajta hogy érez valamit irántam,ő kezdeményezett is.

Álmodoztam róla sokat de telt az idő. Nem találkoztunk többé. Mondjuk SOHA nem beszéltünk.

2 éve nem láttam.

És ezért vagyok frászba mert 2 év után fb.-n újra megtalált és chatelni kezdtünk. Mostmár ott tartunk hogy holnap találkozunk. És elég konkrét a dolog mert ismert hogy puszit akar,és megismerni. Velem lenni.

És témák kellenek mert nagyon izgulok hogy ilyen háttérsztorival hogyan szólítsam meg,mit mondjak egy "szia" után?

Miyen témákat dobjak fel?


Köszönöm a segítséget!



2018. ápr. 4. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem ertem amit irsz, de ha csak meg akarod dugatni magad akk ahhoz nem kell beszed tema!
2018. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

12 eves korod ota szerelmes vagy ,egy olyan fiuba ,aki mar akkor is betoltotte a 18-at? Jo ,hogy nem tortent akkor semmi (gondolok itt a szexualis dolgokra) ,mert az szexualis visszaelesnek minosult volna.

De azt sem igazan ertem,hogy te mit akarsz tole ,illetve,hogy o mit akar toled.

Te meg egy joideig tanulsz,es a szuleid sem hinnem,hogy orulnenek neki.

Nem lehet,hogy azert keresett 2 ev utan ,mert mar buntetlenul kihasznalhat?..

Abban sem vagyok biztos,hogy egy 20 eves komoly kapcsolatot akarna veled,annak meg nincs ertelme,hogy szorakozzatok egymassal.

2018. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen forró téma?


Szegény, kis naiv vagy, egy 20 éves egy 14 éves gyerektől nem fog kapcsolatot akarni. Nincs egyenrangúság, mit kezdene veled egy felnőtt? Semmit. A testedet akarja, gondolom feszesedsz meg csinos vagy, és az a baj,hogy töcskölésen kívül valószínűleg te az ég világon semmit nem tudnál nyújtani neki.

DE neked még legalább 3 évig nem kell semmit nyújtanod a testeddel, nőj fel, tanulj és érj meg egy kapcsolatra. Ezt a srácot meg felejtsd el.

2018. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg nem beszélgetés lesz a vége, uh elég ha a jövőheti időjárásból felkészülsz és kész.
2018. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Huh... teljesen igazatok van!

Köszönöm szépen!

2018. ápr. 4. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!