Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerethet ugy igazan a baratom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet ugy igazan a baratom ha képes engem azzal zsarolni hogy öngyilkos lesz ha én szakítok vele?

Figyelt kérdés
Szerintem undorito tőle. És mindig megteszik, állandóan zsarol vele. És már rengetegszer hagyott itt ugy mintha megtenné, de végül soha nem tette. A barátom depresszios beteg. Szerintetek? Egyáltalán szeret engem, ha ezt teszi velem?

2018. ápr. 5. 07:02
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez betegség...

Hány évesek vagytok? Ha még fiatalok és van rá lehetőséged szólj egy olyan rokonnak aki nem fogja leszarni és segít neki...nagyteso,szülők..

Valószínű szeret..de ez a kapcsolat számodra nem egészséges.

2018. ápr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
A barátod nem szeret téged, a depresszió miatt kapcsolatfüggő lett, azonnal pszichológus kell neki, meg a szüleinek szólni. Senkinek nincs joga a másikat ezzel zsarolni. Ráadásul az ilyen legtöbbször csak fenyegetőzik vele, hogy aztán a lelkét simogassák azzal, hogy jaj de szerencsétlen. Szánalomból nem lehet együtt élni senkivel.
2018. ápr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, szeret Téged, csak ilyen önző és beteg módon. Sajnos ebből nehéz kigyógyulni, de próbáld meg támogatni őt mindenben, hátha sikerül valamit javítanod rajta.
2018. ápr. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagy el és ne foglalkozz vele. Esetleg szólj valamelyik rokonának, ahogy fent említették. De ne maradj vele csak azért, hogy tönkretegyen... Majd mi lesz később szerinted? "Ha elmész mással valahova akkor önygyilkos leszek..." És hasonlók...
2018. ápr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan szeretetre nem képes, amilyenre te vágysz.
2018. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4.-es szerintem egy normális kapcsolatban sem ahol nincs ilyen zsarolás ha az egyik fél mással megyen valahova..gondolok itt arra,hogy a lány egy másik fiúval vagy a fiú egy másik lánnyal.
2018. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sem normális*
2018. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha komolyan depressziós, akkor esetleg szólj a szüleinek (persze ha olyanok, hogy megértenék), de mindenképp keressetek fel egy pszichológust! Egyébként igen, szerethet így is, csak valamilyen módon megpróbálja elérni, hogy ne hagyd el őt. Ha te is szereted, akkor most mellette leszel, és segítesz neki leküzdeni a depressziót.

De ha valójában nem beteg, hanem csak úgy mondja, hogy megöli magát, akkor ez érzelmi zsarolás ami valóban egy undorító dolog.

2018. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól értelmezed ezt....:( erre szoktak mondani hogy túlzottan akar téged és megöl téged azzal hogy ezt csinálja veled. ::((

Ő szeret téged , DE ez már sok, zsarol és nyomul, az ilyen képes téged bántalmazni IS, csak hogy az övé légy élete végéig.

Minden keppen segítségre van szugsege.... vigyázz vele.

2018. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!