Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 napja szakított velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SENKIVAGYOK00 kérdése:

3 napja szakított velem a barátom, mostanában öngyilkos hajlamaim vannak, mit tegyek? 16L

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
3 napja? Kérdező, én - írd és mondd - 18 éve vágyakozom egy lány után, és mái napig képtelen vagyok kiszeretni belőle. 3 nap az semmi. 18 esztendő, na az má' igen! És látod, még mindig élek. Elismerem, brutálisan szar, de nem tudsz mit tenni.
2018. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A "mostanában" az azóta eltelt időt jelenti vagy előtte is voltak?

Ha ilyen gondolataid vannak beszélj elsősorban a szüleiddel, természetesen csak akkor, ha megbízol bennük, ha nem, akkor egy barátoddal vagy pszichológussal beszélj.

Depresszív zenéket NE HALLGASS.

Depresszív filmeket NE NÉZZ.

Legyél sokat emberek között, ne zárkózz el a világtól.

Ne Tumblrözz.

Ne gondold azt, hogy "senki vagy 00", mert nem ez a világ vége.

Keress olyan társaságot, akik éreztetik veled, hogy szeretnek.


Ha esetleg nem lennének barátaid vagy a szüleidben nem bízhatnál, hívd a 116 111-es számot, ha félsz ettől, akkor rám is nyugodtan írhatsz, meghallgatlak és próbálok erőt önteni beléd, de csodát ne várj, csak ember vagyok. :)


Sok sikert!


18/F

2018. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az előttem lévő válaszoló tök jó dolgokat írt,és elvileg ennek is kéne lennie az ésszerűnek De!

Velem is mostanában szakítottak,és szerintem a legjobb mód a továbblépésre az az,hogy eleinte kisírod magad,mindenkinek elmondod hogy mi bánt,és igenis depis számokat hallgatsz ha az esik jól,szomorú filmeket nézel és nem kényszeríted magad arra hogy jó kedved legyen,mert te is egy ember vagy és az nem segít ha becsapod magad.

Én megpróbáltam azonnal jókedvűvé válni,de hidd el,az,hogy nem engeded saját magadnak hogy a mélypontot átéld,az csak azt eredményezi,hogy sokáig nem fog múlni az érzés. Hagyd hogy egy kicsit összeomolj,mert ha a padlón vagy onnan az út már csak felfelé vezethet :))

Viszont annyiban nagyon is egyetértek az előttem szólóval,hogy legyél mindig társaságban,lehetőleg olyanban ami pozitív energiát ad :)


Nekem is írhatsz nyugodtan ha gondolod,és szeretnéd kicsit kiönteni a szíved mert szívesen meghallgatlak és segítek,ha tudok :)

2018. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, 3-asnak is igaza van! Minden attól függ milyen ember vagy és hogy éled meg az ilyen helyzeteket. :)
2018. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem ám beváltak a depressziós zenék, azok hasznosak, szerintem azt simán hallgathat a Kérdező.
2018. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Dávid Füli válasza:
100%
Nagyon szerelmes voltam egy leányzóba. Aztán kiderült hogy ég és föld vagyunk. Tudtam semmi sem lesz belőle de mégis. Tudod 2 helyzetbe tudjuk önmagunkat hozni. Amikor az érzelmeinket képesek vagyunk uralni, vagy amikor az érzelmek uralnak minket. Ez minden téren igaz. Pl ha valaki felidegesít és uralkodom az érzelmeimen jól fogok dönteni. Ha hagyom hogy érzelmeim leuraljanak nekiugrok és megütöm. Az élet minden területén ha megfigyeled szükséges az érzelmeinket lekezelni. Nem azt mondom hogy legyünk robotok. De kérdezd meg önmagadtòl hogy ez most jó e neked? Mi haszna van? Szenvedsz és az nem jó. Tudod én most udvarolok egy másik lánynak, nem lettem robot. Nagyon aranyos, és én nagyon érzelgős vagyok. De ha nem kezelem a helyzetet akkor megfolytom a szeretetemmel. Azt akarom hogy boldog legyen, nem azt hogy az érzelmeim döntsék el mit tegyek vele. Lehet úgy szeretni hogy a másiknak az már kín. Én is koppantam. De feláltam. Kapcsolódj ki! Te irányítod az életedet. Szabad akaratod van. Ne vessd önmagadat érzelmi börtönbe. Ha ennek vége, erősebben fogsz kijönni belőle, és találsz valakit aki szeret. Az biztosan egy jobb kapcsolat is lesz. Akárhogy is, de próbálj meg ebből erősen kijönni. Tudom hogy nagyon nehéz. Pont ezért mondtam amit mondtam. Minél jobban bebörtönözzük és becsapjuk magunkat annál nehezebb, és annál jobban fáj. Tehát! Legyenek érzelmeid, de te utalkodj magadon, és ne az érzelmek rajtad! Képzeld el hogy vezetsz egy kocsit ami nem arra megy amerre te kormányozni akarod, hanem csak elszabadúl és becsattan a szembesávba. Nem! Te vezetsz! Ne engedd el a kormányt!! :) Jobbulást kívánok! :)
2018. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
81%

Bízz magadban, te hitvány szar!


Ezt az örökérvényűt tudom idecitálni, mert egyébként 16 évesen a világ csak fehér és fekete. Neked pusztán annyi a dolgod, hogy a következő 20 évet túléled, és rá fogsz jönni, hogy a világ sokkal árnyaltabb. És sokkal szebb.

2018. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 KulGery válasza:
100%

1. Állj ellen a hajlamnak! Azaz ha jönnek hogy emiatt amiatt nem érdemes élni, vagy akár egyértelműen a késztetés, hogy igy v. úgy tedd meg, akkor gondolj egy jó emlékre.

2. Mivel öngyilkos hajlamaid vannak, ez egyértelműen jelzi, hogy ne növeld a bánatod depkós zenével, filmmel. Ez nem jelenti azt, hogy vígjátékot nézz. Csak kerüld azokat a filmeket, zenéket, amik az elhagyásról szólnak. (van ilyen film?)

3. Megvan az ideje a gyásznak. Nincs semmi baj azzal, hogy gyászolod a kapcsolatot, noha ahogy előttem s írták, 16 évesen nem lehetett túl hosszú, viszont fiatalságod miatt annál jobban fáj.

Nem véletlen mondja: ne ébreszd fel hamar a szerelmet.

Szerintem 20-23 (fiú); lány esetében 18-20 alatt ne gondoljon szerelemmel.

Tudom, ez a világ afelé megy, hogy már 13 évesen menjen a banzáj, de ettől még nem jó.


A legfontosabb: Ha megölöd magad, elmulasztod életed igazi szerelmét!

2018. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Kálmán Ferencné válasza:
Sürgősen keress másik barátot!
2018. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 fredike válasza:
Tudod okosakat mindenki tud írni, még én is, de azt amit te azt senki nem tudja átérezni. Minden ember az életében többször is szerelmes lesz, s ez alól talán nincs is kivétel. Ez olyan mint amit mindenki vár, ábrándozik is róla,s végül akkor jön amikor nem is számít rá. Te most vagy szerelmes, gondolom először. Mondd meg lemondanál azokról a szerelmekről amik előtted állnak?? Eldobnád az életed olyan valaki miatt aki nem szeret téged?? Hiszen elhagyott, kihasználta hogy beleszerettél! Megérdemli az ilyen fiú hogy egy percet is vesztegess rá a továbbiakban?? Nem, és nem. Én már egy vén pasi vagyok, de az első szerelmem máig bennem él, hiszen szép volt. Az emléket tartsd meg magadnak s lépj tovább. Sikerülni fog hidd el. Egyet ne tegyél meg. Ne kezdd el hajszolni az új szerelmet, mert egy sor csalódást fogsz érezni. Jö az magától s akkor már nevetve fogsz arra gondolni, hogy milyen butaság járt a fejedben. Én amikor csalódtam azt mondtam magamba: ugorjunk, s képzeletben ugrottam. Később ezt te is meg fogod tudni tenni. Nyugi, s légy boldogabb a következő szerelemmel.
2018. jan. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!