Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Pasik! Ti ilyen helyzetbe mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti ilyen helyzetbe mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy barátnőtök netán feleségetek és tegyük fel random odajön egy jó csaj hozzátok és mondjuk ,,azt'' akarja akkor -elküldenétek vagy

-lefeküdnétek vele?


Én személy szerint nem rontanám el a kapcsolatomat egy kis futó kalandért.


Nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra!...



2018. ápr. 5. 22:40
 1/9 anonim válasza:
82%

Bocsi. Én nem vagyok pasi, de ha az lennék és random odajönne hozzám egy jó csaj, azzal, hogy "azt" akarja, megkérdezném tőle, hogy mennyi. :D

Amúgy viccet félfe téve, szerintem aki boldog párkapcsolatban él, (amiből nem hiányzik semmi) az nem kockáztat 1-2 órácskáért.

2018. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Illedelmesen visszautasítanám.
2018. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi képpen sem feküdnék le vele
2018. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű kosarat kapna. Nagyobbat dobnék neki, mind Michael Jordan.


23/F

2018. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezeket jó olvasni

:))))))

2018. ápr. 6. 07:22
 6/9 anonim válasza:
Ha random odajönne egy kifejezetten jó csaj, és közölné, hogy szexelni akar velem, még akkor is visszautasítanám, ha nem lenne senkim (de van, 4 éve). Ez a szituáió nagyon gyanús lenne; vagy youtube prank, vagy kifosztanak kanos férfiakat. Ha pedig van barátnőm, eleve azt gondolnám (előbbiek mellett), hogy a baràtnőm rendezte meg. 26/F
2018. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már miért feküdne le bárki bárki mással, ha van kapcsolata?
2018. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csak mert, láttam egy ilyen videót hogy 4 éve házasok egy nő meg egy férfi. És a nő megrendezte hogy menjen oda egy csaj a férjéhez, h mit csinálna és nem lett jó a végeredmény. Ezért gondoltam, hogy megkérdezem hogy ti hogy gondoljátok.

De most a válaszok alapján feldobódtam, h nem mindenki ilyen...

2018. ápr. 6. 14:32
 9/9 anonim válasza:
Az a videón szereplő pasi is nemet írna ide, aztán a valóságban más lett.
2018. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!