Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy igazán bizonytalan helyzet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazán bizonytalan helyzetbe keveredtem?!

Figyelt kérdés

Ha írnátok privátot akkor leirnám a problémám és esetleg hátha valaki tudna segíteni vagy tanácsot.

Előre is köszönöm.


2017. júl. 11. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Írhatsz
2017. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha neem lenne probléma akkor légyszives ti irjatok privátot.
2017. júl. 11. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért mi írjunk? hiszen te kéred a segítséget vagy a tanácsokat.. ha akarsz valamit akkor te írj ne pedig ők.. (pl ha éhes vagy akkor ki csinál enni? össze dobsz magadnak valamit vagy hagyod hogy a szüleid szolgáljanak ki....)
2017. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért irtam hogy ők írjanak mert nem akarok itt ismerősbe futni. Szerintem ebbe semmi rossz nincs.
2017. júl. 11. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiadhatja magát bárki bárkinek ha rád ír nem? Szerintem néha jobb lenne magadtól megoldani a problémádat nem egy ismeretlent kérni aki mondhat bármit, főleg, hogy haszna legyen belőle.
2017. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Ezen az oldalon egyetlen egy dologban szoktam tanácsot kérni. Szerintem pont azért jó mivel itt nem ismer senki, nem nevekkel irom a problémám igy nem tud senki kárt tenni. Vagy ha akarna akkor sem lenne lényeg mivel ezek nem olyanok amiket szégyellnék.

2017. júl. 11. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy érzed hogy privátban nem futhatsz össze ismerőssel? :) írj PM.
2017. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!