Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti szakítottatok már politikai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítottatok már politikai, villágnézet miatt?

Figyelt kérdés
Titeket mennyire zavarna,ha a párotok álláspontja teljesen más? A barátom a Fideszre akar holnap szavazni...
2018. ápr. 7. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon sok mindent elmond, hogy ki kire szavaz. Tipikusan a homofób, rasszista stb stb emberek szavaznak bizonyosakra például. --> Big no no. Bár ez a politika említése nélkül is hamar előjön. Ha a világnézete más, az nagyon komplikált dolog már, de ha "csak" a politikai (főleg mert az emberek túlnyomó többségének lófingja sincs igazából a politikáról, de mind azt hiszi, hogy van, ezért nem komoly), az még annyira nem nagy dolog, mert lehet ő se tudja igazán, mire is szavaz.
2018. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Te már nem jársz senkivel...

XD


Ezt ne vedd komolyan, ezért szerintem nem éri meg szakítani, myer aki myer, sok minden úgy se változik. Ennél egy te és ő fontosabbak vagytok.

2018. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha ezért otthagyod, akkor jobb is neki, ha így lesz...
2018. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem,és ameddig ez nem befolyásolja a kapcsolatot nem is szakítanék. Egy randin pedig sosem került szóba a politika sőt még a vallás se különösebben. Én el tudom különíteni mindezt egy kapcsolatban. Fideszre akar szavazni? Pompás,ha szavazhat az azt jelenti hogy felnőtt ember,tehát megtudja hozni a saját döntéseit,ha te nem akarsz rájuk szavazni,ne tedd,de ne befolyásold és semmi képp se zsarold e miatt.


Nekem volt más nemzetiségű párom. Más nyelv,más vallás. De a kapcsolat mindkettőnk számára ugyan azt jelentette,szerettük egymást ettől független és elfogadtuk a másik másságát. Mindketten tettünk a kapcsolatért és jól működött minden.

2018. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én nem akarom megváltoztatni,hanem pont hogy én vagyok beállítva hülyének,meg nem tudja abbahagyni a monológjait a migránsokról,amikor kértem már tőle,meg ő is tudja,hogy ebből csak balhé van.
2018. ápr. 7. 19:07
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Én igen.

Számomra baromi fontos a világnézet, ha valaki homofób, rasszista, orbánista, szélsőjobbos, migránsellenes, az vagy a) mérhetetlenül föld buta, behülyíthető, vagy b) teljesen embertelen, rossz lelkű ember, akiben semmi jóérzés nincsen.

Szóval én se a buta és behülyíthető emberekkel nem bírok kapcsolatban lenni, sem a rosszindulatú, lelketlen emberekkel.

Ez van, és egyszer sikerült véletlen összejönnöm egy ilyen sráccal, mert nem tudtam róla, hogy ilyen, azóta nagyon figyelek erre...

2018. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Fideszes lánnyal össze se jönnék. Nálam számít az intelligencia, és aki nem lát át ezen a mai politikai helyzeten, azzal nem kezdek. Lehet lepontozni. :)
2018. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
a fidesz gáz,ahogy mindenki más is,mindenki lejáratja a másikat,hülye ember meg jól beveszi.Amikor ilyen összevágás van hogy a fideszen kívül mindenki lebontaná a kerítést az süket is,vak is meg hülye hogy elhiszi.Természetesen mindig az a sikeresebb akinek hatalma van és könnyebb elhinni hogy amit ő állít az igaz.Úgyse lesz változás,eddig se volt,ezután se lesz,ha lesz az majd évtizedek múlva lesz érezhető.Ha a fidesz ha a jobbik,ha az mszp,ha az lmp vagy bárki is nyer se nem fogsz többet keresni,az utak nem lesznek jobbak,ha beteg vagy ugyanúgy várnod kell,az oktatás is ugyanilyen marad.Majd talán a gyerekünknek azt mondhatjuk 20 év múlva hogy neked jó dolgod van,vagy rosszabb.Ha meg emiatt szakítasz vele te se vagy okosabb.Ha holnap anyám a fideszre én meg másra szavazok akkor ne beszéljek vele többet és dobjon ki otthonról hétfőn?...
2018. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Én jobbikos, exem fideszes volt, és mivel mindkettőnket érdekel a politika, így folyton vita lett belőle, szóval nem működött még 1 év után se, szóval hagytuk. Persze volt ott más is, de az ilyen viták rájátszottak.
2018. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a mamám nagyon Fideszes. Állandóan azt hajtogatja hogy nem kell migráns és Soros édesanyja mivel foglalkozik.


Én ezzel szemben MKKP aktivista vagyok,rájuk is szavazok holnap.


Tegnap leültem vele beszélgetni,elnagyaráztam hogy Orbán is a Soros alapítványnál volt ösztöndíjas és már ígyis 2300 migránst engedett be,a választások után jön a többi,illetve csak ezzel az egy dologgal hogy állandóan a kerítésről beszél, próbálja elterelni a figyelmet az egészségügyről és egyéb fontos problémákról.


A Magyar Kétfarkú Kutya Párt pedig a 150 milliós kampánytámogatás 90%-át jótékony célra fordítja a Rózsa Sándor I. Népi Kampánypénz Tékozló Alap keretein belül (kutyafuttatók,kórházi felszereltség,parkosítás,óvodai játékok stb). Illetve a kampányszövegeik a többi politikus felelőtlen igéreteit parodizálja ki.


Erre a mamám ugyan úgy legyintett hogy akkor is komolytalan párt,hogy igérhetnek ingyen sört,örök életet,puliexportot Jamaikára stb.


Azthiszem bizonyos ész kell hogy ezt az egészet felfogja az ember. Ahogy minden paródiánál megvan a veszélye hogy nem arra gondolnak az emberek hogy ez az ember zseni hogy kifigurázza a másikat,hanem észre se veszik hogy mást ábrázol groteszk módon és csak azt látják hogy milyen hülye dolgokat művel.


Mire hazaértem a mamám telefonált anyámnak hogy azonnal vegyem le a plakátokat és elkezdte ő is letépdesni (persze a Jobbikosokaz nem bántotta,pedig azt is rühelli..) anyám nyugtatott meg hogy ne jelentsem fel a kampányidőszakban felhelyezett plakátok rongálásáért amit elég komolyan bűntetnek is.


Szóval én a szavazatot nem korhoz hanem egy bizonyos értelmi szinthez kötném.

Mert van akinek alig 18 évesen több esze van mint egy 67 évesnek ahogy látod...

2018. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!