Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti szakítottatok már politikai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítottatok már politikai, villágnézet miatt?

Figyelt kérdés
Titeket mennyire zavarna,ha a párotok álláspontja teljesen más? A barátom a Fideszre akar holnap szavazni...
2018. ápr. 7. 18:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
jaj istenem de betiltanám ezt a rohadt politikát ha lehetne. Életbe nem néztem meg egy parlamenti tudósítást, életbe nem szavaztam senkire, soha egy ismerőssel se beszéltem politikáról, se családdal, se baráttal, se barátnővel, holtra nem érdekel. Sose értettem mért akar mindenki politizálni.. Ez is csak egy szakma, én pl mérnöknek készülök, de valahogy mérnöközést nem hallani úgy mint azt a hülye politikát.
2018. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
De elég baj hogy nem érdekel.Ez azt jelenti te le**arnád ha olyan kormány lenne aki kizsákmányol.Látszik hogy nem lehet jobb szakmád
2018. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A különbség, hogy a politika azzal foglalkozik, hogy az ország minden egyes ember életét irányítja bizonyos szinten, bizonyos módon és a MI érdekünk, hogy olyanok irányítsák, akik valami jót, valami hasznosat tudnak tenni és előrébb vinni az országot.
2018. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi még kiskorúak vagyunk a barátommal, tehát nem szavazhatunk, viszont nemrég kiderült, hogy ő is fidesz szimpatizáns, és teljesen bekajálta a propagandát... Kicsit csalódtam, mert ugye ez az intelligencia hiányára is vall, de mivel még nem vagyunk olyan érettek, nem olyan szilárd az ő véleménye se... Tehát megegyeztünk abban, hogy oké, nem értünk egyet, és nem szükséges felhozni ezt a témát. Összességében nem szakítanék emiatt, persze nagyon szélsőséges nézet esetén más lenne a helyzet.


(Amúgy miután nem jutottunk dűlőre ebben a témában, egy jó kis percekig tartó csókolózás után megszólalt, hogy meggyőztem:DDD)


17l

2018. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Itt nem maga a politikai nézet a gond, hanem az, hogy nincs meg benne irántad a minimálisan elvárható tisztelet.

Önmagában amiatt, hogy milyen pártnak a híve, soha nem szakítanék. De vannak olyan, ehhez szorosan kapcsolódó dolgok, amik miatt igen.

Mondjuk ha valamilyen rasszista, kirekesztő nézeteket vall. Vagy ha lenéz a világnézetem és az értékrendem miatt.

2018. ápr. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#11:

"Sose értettem mért akar mindenki politizálni.. Ez is csak egy szakma, én pl mérnöknek készülök, de valahogy mérnöközést nem hallani úgy mint azt a hülye politikát."

Mert mondjuk míg az, hogy te milyen mérnöki megoldásokkal oldod meg a rádbízott feladatot, az - pár nagyon extrém példától eltekintve - közvetlenül senkinek az életét nem befolyásolja, legfeljebb a tiédet, hogy mennyire lesznek elégedettek a munkáddal, és mennyi zsét kapsz érte. De tudod, az, hogy ki döntsön arról, hogy hogyan alakuljon az egészségügyi vagy oktatási rendszerünk; hogy ki hozza azokat a törvényeket, amikkel nap mint nap szembesülünk, az nem csak egy-két embert érint, hanem engem, téged, meg még 9,8 millió másik embert. Lehet, hogy neked mindegy, hogy a fiad milyen oktatást fog kapni, vagy az, hogy édesanyádnak a nyugdíja mire lesz elég, netán lehet, hogy az is hidegen hagy, ha mondjuk neadjisten rákos leszel, és valaki fejes azt mondja, hogy a kezelésedtől megvonjuk a pénzt, mert nekünk inkább stadion kell; de tudod, vannak, akik számára fontos, hogy kik és hogyan döntenek a sorsuk fölött.

2018. ápr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!