Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 23 éves lány vagyok. A barátom...

23 éves lány vagyok. A barátom akivel egy hónapja vagyunk együtt 26 éves. Olyan problémám lenne hogy vasárnap eljön hozzánk. De én nagyon szégyenlem a házunkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban lakunk. A házunk 4 helységből áll. Egy veranda, konyha, és két kis szoba ami közt nincs ajtó, tehát át lehet látni. Nincs külön szobám és fürdőszobánk sincs. És nagyon félek hogy mit fog ehhez szólni, mert ők nem ilyen körülmények között élnek. Szerintetek?
2011. jún. 17. 06:45
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz, mert a tisztaság a lényeg meg h rend legyen.. A szegénység nem szégyen.
2011. jún. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tiszta legyen minden az a fontos.Téged zavar az, hogy neki milyenek a körülményei? Ugye, hogy nem, akkor őt miért zavarnák a te körülményeid.Feleslegesen aggódsz.Süss egy jó kis süteményt, vagy ha ebédre hívtad, akkor főzz valami finomat, hogy érezze, hogy őt itt szeretettel várták.Figyelmes légy vele, és ne jöjj zavarba, élvezd a hazai pálya előnyét-:)Nem mindenki él palotában, de az emberi értékek nem a felhalmozott vagyonban mérhetők. Szereted, ugye? Ha ő is szeret, akkor semmi nem számít.Egy nő kedvessége, szépsége , türelme megszépíti a környezetét.Ragyogj, ahogy egy szerelmes lányhoz illik, és minden rendben lesz!
2011. jún. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajta mit szégyelni,ha tisztaság van. Ha emiatt otthagy,akkor jobb előbb,mint utóbb.
2011. jún. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj. Ha nincs külön szobád, akkor ne aludjon ott, így a fürdőszobára sem lesz szüksége. Nem lesz ebből semmi gond.

Esetleg érdemes lehet neki ezt mondani előre, hogy ne nálatok lepődjön meg. Nem is feltétlen miatta, hanem hogy a szüleidnek ne essen rosszul a reakciója, ha nagyon meglepődne, hogy nem erre számított.

De nyugi, ma már az ilyen dolgok egyáltalán nem befolyásolóak egy kapcsolatban :)

2011. jún. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így van, szégyenre semmi ok! Ha téged megnyugtat mondd el neki előre, hogy ne érje váratlanul, de nem fog ezért másképpen kezelni! Légy büszke a tiszta és rendes házatokra, fel a fejjel!:)
2011. jún. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyelni, jól írja az első, egyet értek vele! Attól, hogy valaki szegény, még lehet tiszta a környezete! Az nem ezen múlik. Én is ilyen házból származom, az én kedvesem nem mondta, hogy nem tetszik neki. :) Azóta már a férjem. Ha meg emiatt lenéz a barátod..
2011. jún. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad kellemetlenül emiatt. Gondolj arra, hogy másnak még ilyen sincs... A szegénység nem szégyen. És ha a párod valóban szeret, akkor veled fog foglalkozni, és nem a házatokkal. :)
2011. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne szégyenkezz ilyenek miatt, a szegénység nem szégyen.
2011. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mesélj,hogy reagált?
2011. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
na,hogy reagalt a baratod?egyutt vagytok?
2012. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!