Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hogy kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kellene elmondanom neki hogy nekem ez gyors es benanak erzem magamat? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
masfel honapja vagyunk egyutt elotte egy honapig kavartunk a baratommal. igazi randi helyre meg sosem mentunk, mar az elejetol fogva mindig valamelyikonknel voltunk. ez ugye azt eredmenyezte hogy az agyban valo osszevissza csokolozasig eleg hamar eljutottunk. kb 3hettel az osszejovesunk utan latott eloszor puceron felulrol, ra egy hetre alulrol is, akkor puszilgatott odalent de nem volt semmi tobb. ra egy hetre teljesen puceron latott es en is ot de nem tortent semmi komoly emlitesre melto. mult penteken egyutt aludtunk eloszor, es en bizonytalansagomban benyogtem hogy bocsi aludni szeretnek mert nincs kedvem es faradt vagyok. masnap megemlitettem neki hogy nekem ez gyors de szerintem nwm vette az adast hogy mire ertettem. szerintetek milyen tempoban normalis haladni ennyi idosen? hogy mondjam meg neki hogy ez gyors? (16/l)
2018. ápr. 9. 22:04
 1/4 Varga Lilian ***** válasza:
100%
Egymást felfedezni normális dolog az elején, legyél 16 vagy 40 éves. De ha nem szeretnél egyelőre többet mint felfedezni őt, akkor mond el neki bátran, mert a férfiak a pontos mondatokat értik meg. Nem fog valószínűleg haragudni, hiszen nem a szexre megy ki a kaocsolatotok ha ennyit is tudott már várni. Semmit nem kell elkapkodni. Várjatok meg azt a pillanatot amikor nem lesz az az érzésed hogy ez gyors. Mindennek megvan a maga pillanata keresd meg a tied!
2018. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs elore megadott tempo a kapcsolatokhoz,millio apro dolog van ,ami befolyasolhatja.

En pl elobb fekudtem le a baratnommel (akkor meg csak baratol voltunk) ,minthogy osszejottunk volna.

Ha te ugy erzed ,hogy neked ez gyors,akkor szolj neki,ha nem vesz vissza a tempobol akkor meg hagyd...

Bar nemertem ,miert kellett levetkozni elotte ,ha nem akarsz lefekudni...ha levetkozol neki az kb szexualis felhivas ertheto ,hogy azthitte akarod,szoval te is hibas vagy abban,hogy igy alakult

2018. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne adj neki okot rá hogy azt hidje lehet valami tobb is, ha te nem akarod még.....De azért értsd meg hogy egy fiunak nehezebb mint neked o biztos nagyon kíván téged
2018. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs normális tempó. Gondoljatok át mindent, és értsétek meg egymást. Csak mondd el neki, ha nem tetszik neki akkor meg tudd, hogy így sosem lett volna igazi hosszútávon működő kapcsolat.
2018. máj. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!