Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csinaljak ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak ha nem birom magamba tartani es ugy erzem muszaly elmondanom neki hogy szerelmes vagyok bele? Szerintetek miert van az hogy nem birom magamba es ugy erzem kotelessegem elmondani neki?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindig ezzel a szerelmes temaval jovok de tenyleg ugy erzem muszaly neki elmondanom akar mi is lesz a kovetkezmenye tudom hogy nem ismertek de sokat szamit a tanacsotok
2017. márc. 10. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Muszáj*

Akkor mondd el neki,ha úgy érzed,egy picit is érdekled.Ha rád se néz,akkor ne mondd el neki szerintem.

2017. márc. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
há' mondjad gecc, szerinted mégis mi a jó fenét tanácsolnánk neked?
2017. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj. Nem tudom fiú vagy lány vagy-e,de elmondom én mit gondolok. Én értékelem azt,ha valaki nyílt és őszinte velem,valamint határozott,megmondja mit gondol,mit érez. És mégha nem is lennék szerelmes az adott személybe tisztelem azért amiért elmondta,mit érez és van mersze ehhez. Tudom milyen nehéz megnyílni valakinek,olyankor érzi magát az ember a legsebezhetőbbnek,szóval mindenképp tisztelném emiatt és ha a barátom lenne nem szakítanám meg az ő érzései miatt a barátságot vele. Hát röviden ennyi.

19L.

2017. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek mi értelme van? Ha írtál volna bármi konkrétumot (pl. milyen viszonyba vagytok vagy valami), akkor tudnánk tanácsot adni, hogy érdemes -e elmondanod. Erre csak annyit lehet reagálni, hogy valld be neki. Komolyan kíváncsi vagyok, hogy amikor ezt a kérdést kiírtad mégis mit gondoltál, vagy mire számítottál...
2017. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!