Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Belemenni egy párkapcsolatba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenni egy párkapcsolatba érzelem nélkül nagyon szemét dolog?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki fülig szerelmes belém és nagyon össze szeretne jönni velem, én viszont egyszerűen nem érzek semmit. Kedvelem meg nagyon jól elvagyunk, rengeteg közös van bennünk, de szerelmet nem érzek, csak egy ilyen halvány érzést hogy miért is ne jöjjek össze vele, egyedül vagyunk mind a ketten, majd talán megszeretem. Nagyon nagy szemétség lenne ez? Úgyérzem csak kihasználnám őt de szerintem belé tudnék szeretni ha összejönnénk.
2018. ápr. 13. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésből vedd le a kérdőjelet és megvan a válaszod:)
2018. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen...igazi népmüvédzeti cserépedény lennél.
2018. ápr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*népművészeti
2018. ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és ha utána szétmentek akkor a barátságnak is vége.
2018. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Huh pont emiatt szakítottam a barátnőmmel nemrég. Ugyanez a helyzet állt fent, hogy ő szerelmes én nem, és mondom, majd beleszeretek, ez tartott 6 hónapig, azalatt egyszer nem tudtam megszeretni, szóval lehet kihasználtam, bánni azt bánom, hogy azt a 6 hónapot pont vele töltöttem, na mind1, ha nem akarod ugyanezt, ne jöjj össze vele
2018. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez van..1 honapja együtt vagyok egy fiúval. De csak barátként tekintek rá. Még is a barátnője lettem. Nehéz ügy.

18L

17F

2018. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!