Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ír rám facebook-on egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír rám facebook-on egy lány, akinek láthatóan boldog párkapcsolata van?

Figyelt kérdés

1. Egy egyetemre járunk. Én leszólítottam őt egy tök általános dologgal, de semmi "hátsó" szándékom nem volt,


2. Erre keresett facebook-on, hogy mi a nevem, majd üzenetet is küldött olyan kamu szöveggel, amit a T.O-n is elmondtak volna neki


2017. márc. 7. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán azért mert csak látszólag boldog a párkapcsolata.
2017. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Adom az elsot. Valoszinu hogy mar hulladozik szet a kapcsolata es mielott egy nagy csalodas erne mar be is szerzi ujabb aldozatat. Jo na. Abbahagytam. De szerintem semmi nincs abba ha igy beszelgetne vele. Biztosra nem mondanam de lehet hogy ilyen vadaszos tipus aki szereti az ujat es szivesen megismerne par kovetkeztetes levonasaig.
2017. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert unatkozott oszt' rá írt valakire vagyis rád

hogy beszélgethessen valakivel?


Meg mi az hogy azért írt rád hogy megkérdezze mi a neved? Nincs kiírva vagy mi a fsz?😂

2017. márc. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Majom effektus" Az egyik "liánt" majd akkor engedi el ha már fogja a másikat.
2017. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Jaj, csak nehogy te essél pofára, amikor szembesülsz vele, hogy ő szimplán csak ismerkedni akart. Nyilván azért, hogy mondjuk könnyebben tudjon jegyzetet kérni, vagy bármilyen a tanuláshoz szükséges infót beszerezni tőled. Szóval lehet, hogy simán egy érdekkapcsolatot akar csak kialakítani veled. Egyetemen gyakori az ilyen. Ha szerencséd van, kölcsönös érdekkapcsolatot alakítana ki, szóval ha te kérsz vagy kérdezel, akkor viszonzásképpen ő is segít neked. Ez cseppet ritkább már egyetemen.
2017. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egyetemen nekem is volt egy csaj aki melé első napokba leültem a padra megenni az ebédemet. Érdeklődő kedves és sexy volt, azután megkerestem facebook on és láttam, hogy kapcsolatban volt. Volt elég dolgom és hagytam is az egésszet. Egyszer csak elkezdet olyanokkal rámírni, hogy mit kell vinni a suliba, mire számítson és a többi.. Kezdet komolyodni a részéről, de engem ilyen kapcsolatba lévők hidegen hagynak. Később suliba került, mindíg eljatszotta, h telefonál vagy máshova néz.. Ezek a nők azthiszik, hogy mivan, játszadoznak kicsit és jóestét.
2017. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Amúgy nem igaz hogy anélkül nem lehet ráírni egy ellenkező nemű emberre hogy valamire ne számítson ._.
2017. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 weatherclubfun válasza:
Az esetleg nem lehet, hogy te látsz bele kicsit többet ebbe a dologba, mint kéne? Engem is keresett pár hete egy fiú, aki csupa olyan dolgot kérdezgetett tőlem, amik benne vannak a tantárgyi tájékoztatóban szóról szóra. Ennek 2-3 hete. Azóta semmi, és valszleg nem is lesz.
2017. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De szeretnéd, ha lenne.
2017. márc. 10. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!