Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális ha még nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves lány vagyok. Az osztályomból már szinte minden lánynak volt barátja. Olyan kellemetlenül érzem magam amiatt, hogy nekem még nem volt. Szerintetek ráérek még vele? :) Köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 16. 19:01
1 2
 11/14 Mádár0218 ***** válasza:

Persze, hogy ráérsz vele, mivel mondtad, hogy "voltak" gondolom nem tartott sokáig nekik, várj arra akivel tényleg biztosnak érzed, még fiatal vagy.


Vannak feletted is sokam akiknek nem volt még párja legyen férfi/nő

2018. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Naná hogy ráérez vele :)
2018. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy hónap és 18 éves leszek , nem volt még barátom mivel senkisem fogott meg annyira hogy összejöjjek velük. Mindenkit lesokkol mikor megtudják mivel elég sok emberrel jóban vagyok , és nem ezt néznék ki belőlem 😅 A srácok többsége értékelik hogy ők lehetnek neked az elsők. Ne aggódj , és semmiképp se állj be a sorba !
2018. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 2001viro válasza:
Ne aggodj ezen, en is 16 vagyok, 10 osztalyos, es nem volt meg baratom, a 18 eves uncsitesomnak se volt meg senkije sem. Raersz, megeri szerintem a a nagy o-re varni:)
2018. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!