Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek kb hány cm átmérőj...

Szerintetek kb hány cm átmérőjű torta formába lehet elég ez az adag? Ti mekkorában sütnétek meg? (Lehet csak figyelmetlen vagyok de sehol se látom, hogy le lenne írva. )

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 5. 02:50
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem írja külön, akkor mindig az átlag tortakarikat kell használni, az 20cm ha jól emlékszem. Simán lehet amúgy nagyobb formában is sütni, csak akkor laposabb lesz
2017. okt. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első! Az "átlag" torta vagy hogy nevezed az 22 cm szokott lenni hagyományosan. :)

2 cm már igen sokat számít... Nekem van még 24 cm-es formám, azt hívom a nagy tortaformának. Pl egy 10-12 tojásos piskótát a nagyban lehet egyben sütni, a 22-esben inkább két részben sütöm, van kettő is nekem, és úgy szebb lesz...

A 22-esben kb max 6 tojásos piskóta szokott férni.


Kérdező, bocsi, hogy nem neked válaszoltam, a link az én gépemen valamiért nem nyíilik meg.

2017. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az átlagtorta forma 22 cm-es. A képen látható süti is ránézésre ekkorában készülhetett.
2017. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is 22 cm-es, ez az átlag, ha kissebb, vagy nagyobb kellene biztosan benne lenne a receptben.
2017. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. okt. 9. 03:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!