Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mindig bántom azokat akiket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig bántom azokat akiket szeretek, főleg a barátnőmet, hogyan tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Eddigi éveim során rájöttem, hogy akiket a legjobban szeretek azokat piszkos módon tudom szekálni és bántani. :( A lehető összes módon : beszólogatok, bántó dolgokat mondok, nem figyelek oda vagy bármi ami sértő lehet és ezt általában azokkal akiket a legjobban szeretek. Egyik ilyen a barátnőm akiért ölni tudnék de valahogy mindig sikerül megbántanom( és most itt nem vele van a baj h túl érzékeny lenne vagy valami) hogyan tudnék ezen a rossz tulajdonságom változtatni? Próbálok odafigyelni, de ha egy kicsit is nem figyelek vagy fáradtabb nyűgösebb vagyok már ott is a baj. :( 18/f

2018. ápr. 23. 21:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ez semmiképpen sem fizikai bántás!!! Még egy legyet se ütnék le rajtuk ! Ez mind mentális.
2018. ápr. 23. 21:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szarkasztikus ember vagy, en is sajnos, pedig amikor mondom, nem tartom a megszolalasomat bunkonak, csak akkor amikor mar kimondtam.:D

Szerintem az egesznek az alapja egy onkontroll. Mielott megszolalnal gyorsan gondolkozz el rajta, hogy biztos nem-e banto, es ha igen, akkor inkabb maradj csendben xdd

2018. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beszélj egy szakemberrel ezzel kapcsolatban, ő lehet hogy meg tudja találni a valódi okát annak hogy ezt miért csinálod és "gyökerestül kiirtani a problémát". Sajnos én nem nagyon tudok többet tanácsolni annál, mint hogy próbálj meg minél inkább odafigyelni, valahogy "kibírni" hogy nem mondasz bántót a szeretteidnek.
2018. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, szarkasztikus és baromira őszinte... Leginkább azokkal akiket szeretek... Emiatt vesztettem már el néhány nagyon jó barátot. Én igyekszem minden egyes szavam előtt átgondolni, hogy ez hogyan esne a másiknak, ha nem tudom akkor inkább nem is mondok semmit
2018. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam , hogy túl szakrkasztikus és őszinte vagyok. :/ próbálok erre innentől kezdve jobban odafigyelni, de nem könnyű. Köszönöm az eddigi válaszokat ment a zöld pacsi :D
2018. ápr. 23. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert, majd tájékoztass, hogy haladsz :3
2018. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!