Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondják azt annyian,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt annyian, hogy "a belsővel lehet kompenzálni a külsőt"?

Figyelt kérdés
Annyira fáj ezt a sok hülyeséget olvasni. Miért hiszik/hazudják azt, hogy majd ha kedves, stb. vagy, akkor nem fog számítani az, hogy rossz a kinézeted?
2018. ápr. 24. 09:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell kompenzálni semmit. Egyáltalán nem a külső számít. Aki még erre nem jött rá, az éljen még egy kicsit. (Nyilván az alapvető igényességen és személyes higiénián túlmenően mondom ezt.)
2018. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hogy lehet az, hogy nem számít a külső? Nem azt kell nézned mindig? Nem ahhoz kell vonzódni? Vagy te például le tudnál feküdni egy olyan emberrel, aki nem vonzó számodra?
2018. ápr. 24. 09:45
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Pont leírtad a lényeget. A vonzalom. Az pedig nem egyenlő a külsővel, millió összetevője van, jórészt ezek biokémiai folyamatok. Vonzódtam már szexuálisan olyan emberhez, nem egyszer, aki k...va szarul nézett ki :D
2018. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Van egy lány, akivel tökre jól kijövök, megbízunk egymásban, jól is néz ki, de nem tudnék vele összejönni. A stílusa miatt. Bagózik, és rockeres. (úgy is öltözködik + piercing)

Van egy másik lány is. Régen jóban voltam vele, udvaroltam neki, és jól is nézett ki. (legalábbis szerintem, ő maga szerint csak egy csontkollekció) A belső tulajdonságaival megutáltatta magát nálam.

Összefoglalva: Nagyrészt inkább a belső számít, de ha a kinézete valamiben nagyon elüt a te elvárt szintedtől, akkor onnantól bukó.

Mintha egy kocsit vennél, de csak a műszaki leírást olvasnád el róla, és mikor kiküldik négy helyett csak 3 kereke van. (tudom, fura hasonlat - bocsi)

2018. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Ez szerintem hülyeség....
2018. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
És tudsz vonzódni egy ronda emberhez? Esetleg amikor vele vagy valahol, akkor másra gondolsz?
2018. ápr. 24. 11:12
 7/19 Lazy Lover ***** válasza:
mert hazudnak... ez 1 baromság
2018. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen ha a fiu nem tetszik a lánynak akkor abelsojebe hiaba szeret, az baratsagnal nem lesz tobb... Viszont ha van 2 fiu és az egyik jobban tetszik mint a masik, de a mmasodik viszont kedvesebb odafigyelobb es figyelmesebb a másik meg inkabb csak bunkó, akkor szerintem ink választod azt amelyik kicsit rosszabul nez ki. De ha tenyleg egyáltalán nem tetszik akkor barátságnal tobb szerintem nem lehet. Illetve van az a nagyon ritka amikor valaki csak a belsojebe szeret bele a másiknak.
2018. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mert jól hangzik. Meg az interneten mindenkibazt mond, amit akar...
2018. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Külsőre választanak a fiúk hogy kinél próbálkozzanak de a belső fog dönteni. Persze jó olyan mellett ébredni aki jól néz ki da ha utálod a személyisége miatt akkor egy életen át nehéz lesz...
2018. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!