Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért még mindig az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért még mindig az első barátnőm az, aki a legjobban hiányzik?

Figyelt kérdés

Több, mint másfél éve szakítottunk egy közel két éves kapcsolat után. Én 17 voltam, ő 14 a kapcsolat kezdetén. Nagyon sok szép időt töltöttünk együtt, ő volt az első igazi nagy szerelmem. Viszont a végére eldurvult a helyzet (nem fizikai durvaságra kell gondolni) pl.: féltékenykedés, részéről más felé kacsintgatás stb. Egyszer szakítottunk is 1 hónapra, tehát összesen 2x futottunk neki a kapcsolatnak, szóval ilyen téren "kimaxoltuk" a dolgot.

Lényeg, hogy azóta sok mocskos dolog derült ki róla, és akármennyire megutáltam, szakítás óta nem tulzok, szó szerint mindennap eszembejut ez a lány. Még mindig bármikor látom, vagy rosszabb pillanatomban vagyok, el tudom magam sírni még manapság is miatta. Azóta 2 kapcsolatom volt, mindkét lányt szerettem és el tudtam volna képzelni vele nagyon hosszú távon is, viszont az igaz, hogy olyan hatalmas szerelmet nem éreztem egyikőjük iránt sem.


Ez normális, hogy lassan két évvel és két barátnővel a szakítás után ennyire kötődöm hozzá? Történeteket is írhattok, hogy esetleg ki az aki mondjuk 10 évvel később is nagyon oda volt az első szerelméért stb...



2018. ápr. 26. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így megy sajnos :/
2018. ápr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elso szerelem sosem mulik el teljesen!:)
2018. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!