Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek gáz, ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha a barátnőm exével összejövök?

Figyelt kérdés

Már egy jópár honapja szakitott a barátnőm (legyen L) a volt fiújával.(K) K egy jo ideig rosszul erezte magat, de mar kiheverte.

L meg figyelmen kivül hagyja azóta is. Most nagyon ugy alunk, hogy osszejövök K -val.

Gáz lenne?



2018. ápr. 28. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt a "gáz lenne?" a legkisebb probléma. Nem tudom mennyire lehet szoros a barátságotok a barátnőddel, de gondolom nem valami nagyon - vagy csak fiatal vagy.. Én személy szerint sosem jönnék össze olyan barátom exével, akivel azért jó kapcsolatot ápolok. Még egy éjszakára sem.. Nem feltételezem, hogy az én meglátásom a helyes, de számomra egy jó barátom exe teljesen tabu. (Persze itt az is a lényeg, hogy kinek mit jelent a barát / barátnő. Ha valami olyan ismerősöm exéről lenne szó, akinek csak az utcán köszönök se több se kevesebb, akkor elgondolkodtatóbb a dolog.)
2018. ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem az, már nem tartoznak össze, szerintem jó szívvel lepasszolja, átengedi neked; ő már nem akar tőle semmit. Jöjjetek össze nyugodtan, ha szeretitek egymást. A barátnőd meg majd megbékél; hárman együtt ne találkozzatok; sőt, nemhogy megbékél, minek haragudna rád ? Majd nem emlegeted a pasit előtte, hanem beszéltek másról, hogy ne tépd fel a sebeit, ne gondoljon keserűen vissza, hogy "de kár, hogy vége". És ráadásul egy igazi barát örülni fog a boldogságodnak. És szerintem meg is oszthatod vele, ha összejöttök; de utána több szót ne beszélj róla előtte; ezt valszeg úgyis kérni fogja, hogy majd beszéljetek másról. Hanyagoljátok, ejtsétek ezt a témát.
2018. ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre nincs tökéletes válasz. Mindenki máshogy reagálna adott helyzetben. Arra viszont készülj, hogy rámehet a barátságod, de simán lehet, hogy nem fogja érdekelni.
2018. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem rossz indulattal válltak el, szerintem nem baj :)

Akkor lenne gáz, ha barátnődet rendesen a padlón hagyta volna , mindenhogy. Akkor szerintem gerinctelen lenne, de nem így :)

2018. ápr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
25%
Ne csináld ezt, te kutya.
2018. ápr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, lehet, hogy csak veled akar vigasztalódni
2018. ápr. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen. nagyon gáz lenne. le legyél Nikki Red
2018. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gaz!fuuuujjjj
2018. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
53%
Nem az hogy gáz hanem a barátságotok rámehet, és ha azt mondja a barátod hogy őt már nem erdekeli akkor gondolj abba bele hogy egykor együtt voltak és milyen zavaró lenne ha pl együtt mennétek el szórakozni v ilyesmi eddig ő csokolgatta aztán te... Szóval te döntésed. Szerintem találsz mást is nem pont a barátod exevel kell osszejonni. :)
2018. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állj oda a barátnőd elé,hogy Őt mennyire zavarná. Viszont vigyázz,lehet,hogy a srác csak vigasztalódni akar, vagy pont veled akarja féltékennyé tenni a volt barátnőjét. Nem tudom, engem azért zavarna,ha a barátnőm összejönne a volt barátommal. Főleg,ha még friss a szakítás. Ha már van féléves,és már nekem is van egy kiszemeltem,akkor már nem annyira zavarna. De nem tudom, ez az én véleményem. Állj oda a a barátnőd elé,és kérdezd meg tőle. Nehéz kérdés,de még mindig jobb annál. Hogy összejössz az exével a tudta nélkül, aztán mástól tudja meg. Erre a barátságotok is rámehet. És azért szerintem a barátság többet ér a fiúknál, a fiúk mennek és jönnek. De a barátságok megmaradnak.:)
2018. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!