Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom barátnői nem birnak....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom barátnői nem birnak. Volt hasonló helyzete valakinek? Hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve járunk, én 20 ő 19, az elején nem volt probléma, de az idő múlásával elkezdett megutálni a párom 2 legjobb barátnője. Az elején az volt a bajuk, hogy nagyon befolyásolom a páromat, és én ugy próbáltam megoldani hogy elhívtam őket hazibuliba, gyakran szorakozo helyen fizettem nekik pár piát, viccelődtem velük de ez sem volt elég. Utana meg lebasztam őket, hogy ne probaljanak ri**ncot faragni a barátnőmből, mert biztatták hogy csaljon meg egy fiuval egy buliban. Kb 2-3 honapja aktivan megy a vita és szegény barátnőm issza meg a levét, mert soha nem lehet közös program. Hogyan oldjam meg, vagy mit tegyek?

U.I: probaltam leülni velük és megbeszélni, de semmire sem jutottam.



#barátnő #nem kedvelnek
2018. máj. 3. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat en mar reg elkuldtem volna a ............. oket. Az a problemajuk hogy irigyek mert ti tok jol megvagytok, ok meg banat szakadt ku&vak akik nem kellenek senkinek. Szerintem ezt a baratnoddel kene megbeszelned mert kesobb erre ra is fazhatsz. Amint egy kicsit elgyengul a kapcsolatotok, ezek a verebek ott lesznek es beledumaljak a baratnodet a rosszba.
2018. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A párodnak kéne nagyon elgondolkodni. Mégis milyen barát/barátnő az, aki elrángat bulizni és rá akar venni, hogy csaljam meg a szerelmemet? Ez NEM normális viselkedés.

Én a párod helyében úgy küldtem volna el őket a bánatos p***ba, hogy csak úgy nyekkennek. Valószínűleg böki a csőrüket, hogy ti boldogok vagytok együtt, ők meg a kutyának nem kellenek, irigyek a kapcsolatotokra, ezért próbálják szétbombázni. Tipikus.

Sajnos nem igazán tudsz mit tenni, ha a barátnőd nem veszi észre, hogy mit művelnek vele... ha elkezdesz ellenük beszélni, a végén még bejön a kis tervük, és a barátnőd téged fog dobni helyettük. Nehéz helyzet.

2018. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!