Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Próbálkozzak, vagy hagyjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak, vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés
Hali, pár hete ráírtam egy lányra(élő találkozás nem megoldható amíg neten el nem hívpm valahova, mert 40kmre lakik és semmi dolgom arrafelé.), próbáltam vele dumálni, de nem volt érdeklődő egyáltalán, a felhozott témákra pár szavas válaszokat adott, elvileg elfoglalt volt, de nem zavartam. Elköszöntem tőle, reméltem hogy majd ír/keres, de nem tette meg. Érdemes ezek után próbálkozni, vagy felwjtős? Eléggé introvertált a csaj, esetleg hívjam el kávézni aztán kiderül?
2018. máj. 4. 01:48
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ez már sajnos felejtős. :(
2018. máj. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem erdekled
2018. máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!