Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek próbálkozzak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Van az osztályunkban egy fiú (14 évesek vagyunk mindketten, 7.-esek), nagyon megtetszett, beleszerettem,a legjobb barátnőm legjobb fiúbarátja, egy ideig szerelmes volt belé, majd feladta, a fiú csak sejthette a dolgot de nem vette a jeleket. A barátnőm már kiheverte, azt mondja, hogyha már a srác akarna járni vele, visszautasítaná.

Na ezzel a fiúval majdnem jártunk másfél éve, csak nem akartam elrontani, ha a dolog nem működne, azt a jó és bizalmas baráti viszonyt, ami közöttünk van, és sikerült is ezek után barátoknak maradni. Viszont ő a "házi nyúlra nem lövünk" elven van. Így nem tudom, próbálkozzak-e, elmondjam-e neki.


Szerintem lenne esélyem nála, mindig féltékenykedik, ha más srác van a képben.


Lehet ez az "elv" kizáró ok? Végülis csak egy év van még hátra, ha úgy alakul...a barátnőm miatt is aggódom, majd a tavaszi szünet után mindenképpen megkérdezem, zavarná-e, de még nincs konkrétum.


Szóval szerintetek?



2018. márc. 28. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem mondaná meg a barátnőd, de attól még zavarná, szóval én emiatt nem hiszem, hogy próbálkoznék, bár a szerelem mindent felülír. csak kérdés, hogy mennyire lenne tartós ez a kapcsolat, hiszen 14 évesek vagytok... lehet (nyilván nem biztos, de nagy az esély), hogy hamar szakítanátok, és akkor fölöslegesen bántottad meg a legjobb barátnődet... de neked kell mérlegelned, hogy mennyire akarod az egészet, és mennyi esélyt látsz arra, hogy egy igazi kapcsolat alakuljon ki köztetek, ami nem max pár hétig, vagy hónapig tart. persze az is igaz, hogy ezt nem lehet előre látni, főleg 14 évesen...
2018. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 a barátnőm is járt már a legjobb barátnője exével, nem szép, csak mondom. Attól tartok, közben szeretne bele újra...de tudom, hogy a boldogságomat akarja, nem állna közénk...múltkor azt hitte tetszik nekem és azt mondta nem baj, ha igaz...Az biztos, hogy nem áradoznék neki róla, rosszul esne neki biztos...


Eléggé biztos vagyok benne, hogy egy kapcsolat nem rontaná el egyik barátságot se a későbbiekben...neki már volt egy néhány barátnője, mindig odaadó volt, csak nem tudja annyira kezelni a konfliktushelyzetet, ezért szakítottak vele...

Az, hogy mennyit látok ebben a kapcsolatban, valóban nagyon nehéz kérdés, de azt tudom, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk, másfél évig egyhuzamban, majd fél évig majdnem padtársak voltunk, elég jól kiismertük egymást. Mostmár nem ülünk együtt, de még mindig jóban vagyunk nagyon, csak nem beszélünk annyit. Régen sokat flörtölt is velem, amit viszonoztam persze :D de ez régebb volt.


Egyébbként mielőtt régen belém szeretett, volt az a kijelentése, hogy osztálytárssal semmiképp, utána meg össze akart jönni velem...


Köszi a választ, jöhetnek még! :)

2018. márc. 28. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség ez a “házi nyulra nem lövünk” dolog. Osztálytársaim közül 3 páros volt, plusz en meg egy srác, akik szetmentek, de nem volt gond, hogy osztálytársak vagyunk. Sőt, mi az exemmel azóta legjobb barátok vagyunk. (Mondjuk előtte is azok voltunk, csak hat jött a szerelem, utana meg a szakítás es most megint legjobb barátok vagyunk.)
2018. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3as vagyok

Es önzőség lenne a barátnőd részéről, ha megbantodna ezen. Nem várhatja el egy szerencsétlen fiútól, aki nem is tud semmit, hogy ne járjon veled, a legjobb barátjával, csak mert neki ugy nem jo. Ah hülyeség lenne. Meg nem is lenne neki jobb azzal, ha nem jarnatok, mert igy is ugy is tudja, hogy nem kell a srácnak. Akkor meg?

2018. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Igazad van, köszi a választ neked is! :)


De minden esetre mielőtt tényleg nem lesz valami konkrétabb, nem szólok neki.

2018. márc. 29. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!