Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátommal szakítottunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szakítottunk mert elég bután viselkedtem nem tudom mit tegyek nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés
Azért viselkedtem bután mert nem bírtam még ránézni sem , féltem hogy nem vagyok neki elég szép elég jó. Végül szakítás lett és újra össze jöttünk de nem bírtam belenéz i a szemébe mit csináljak hogyan változzak meg? Kapcsolatunk alatt egy magasabb vékonyabb szebb hajú lánnyal folyamat együtt volt és szakítás után barátként bejelentette hogy bejön neki. Már egy hónapja nem is beszélünk . Alig akkarok enni alig bírok gondolkozni mindig csak rá gondolok. Még mindig szeretem. Kb 2-3 szor találkoztunk sulin kívül. Folyamat ölelgetni akkart de nekem az kellemetlen volt... Miért vagyok ilyen? Mi lehet a baj?
2018. máj. 7. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En elfelejtenem a helyedben. Mi az, hogy bejelenti neked, hogy bejön neki egy masik csaj? :D


Itt szerintem nem veled van a baj.

21F

2018. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MessorKing18 ***** válasza:
100%
az elsőnek igaza van.
2018. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Duenna ***** válasza:
0%
Ha úgy érzed, nem vagy elég szép, akkor bizonyára úgy is van.
2018. máj. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Legyél kicsit magabiztosabb főleg hogyan bejössz neki akkor nem kell tartanod attól hogy esetleg nem tetszesz neki mert hát ha tényleg úgy lenne akkor nem is valószínű hogy akarna bármi komolyabbat.. amúgy igen elég nagy *** már bocsánat hogy elmondja neked egy olyan helyzetben hogy bejön neki XY.
2018. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!