Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire elítélend...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elítélendő egy 15L éves és egy 20F kapcsolata?

Figyelt kérdés

Szomszédok vagyunk , régóta ismerjük egymást , és mostanában mindig 'udvarol' nekem a szomszéd lány :P

Normális lányról beszélünk , egyértelműen akar tőlem valamit .


Szerintetek mennyire elítélendő lenne ha esetlegesen osszejonnék vele ?

Teljesen komoly, őszinte válaszokat kérek


2018. máj. 9. 10:48
1 2
 1/13 Kzukliztre válasza:
64%
Hát ne haragudj hogy ezt mondom de egy kislánnyal járnál? 20 éves vagy akkor magad egykorúval járjál. Amúgy 20 évesen mit akarsz egy 15 éves lánytól? Keress hozzád valót veled egykorút. Én személy szerint nem tartom az ilyet jónak.
2018. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

A BTK szerint nem tilos, tehát ha társadalmilag elítélendő is (efelől nem tudok nyilatkozni) elég ember tette meg ezt, illetve ennél nagyobb korkülönbséggel is kapcsolatba lépett egymással két ember. Mivel nem akarták, hogy ezek az emberek mind börtönbe menjenek, szépen 14 felett azzal Đug az ember, akivel akar, ha mindkét fél belegyezik.


Szóval akár elítélendő, akár nem, nem ritka, úgyhogy jöjj vele össze, ha akarsz.


Amúgy jó csaj? :D

2018. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is arra hajlok hogy elítélendő egyébként. :D
2018. máj. 9. 11:46
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Várjál vele még 3-4 évet...
2018. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem soka a korkülönbség, de ebben a korban igen. Na ezt is jól megmondtam, de gondolom érted. Még eléggé gyerek, de ha téged nem zavar, hogy hülyének néznek, akkor hajrá!
2018. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2018. máj. 9. 12:06
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha mondjuk te 25 lennél ő meg 20, az úgy egyáltalán nem gáz. De így szerintem igen.
2018. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Van egy ismerősöm, aki 15 évesen belement egy kapcsolatba egy 22 évessel. És most már házasok. Mindig mondják, h elitlendő meg mi egyéb, de ha tényleg szereti egymást 2 fél akkor miért is ne legyenek együtt?! Ki tudja hogy mi lesz később.

Meg a mai világba annyi sok undoritó, mocskos ember van, akikkel nem akarok találkozni életem során.

Szóval a lényeg h ha rendes és te is tiszteled és nem használod ki akkor minden rendbe van:)

2018. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
73%

Nem elítélendő, de azért Te jól gondold át.

Egy közeli ismerősöm 23 évesen, elváltan, egy gyermekesen jött össze egy 14 és fél éves lánnyal, és még nem volt 15, mikor lefeküdt vele, és az első alkalommal gyereket csinált neki. Kényszerből össze is házasodtak, mivel nem akart a lány abortuszt. Jól indultak neki a közös életnek. 7 év múlva lett kistestvér, 10 év múlva elváltak. Nem illettek össze. Vajon miért? Kimaradt a lány tinédzser kora, a gyerekkorból egyből felnőtt lett. Ezt Te nem tudod pótolni.

2018. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

Őszintén ?

Nem ismerem egyikőtöket sem.

De az olyan srácok akik belemennek egy ilyen lányal egy "kapcsolatba" legyen az egy éjszaka pár hét vagy hónap.

Azoknál valami nem okés...önbizalom probléma vagy valami hasonló oknál fogva nem tudnak a hasonló korú lányt találni meguk mellé.

De a való életben látok néha 15-16 éves lányokat szórakozóhelyen és simán elmennek testileg huszon évesnek.De eszemben se lennek velük leálni mert még általános iskolások.

Elitélendő szerintem.Szülei tuti nem díjaznák főleg az apja :D

2018. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!