Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm szülei nem engedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szülei nem engedik hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés
Szóval.. Távkapcsolatban élek, 17 éves vagyok én is és a barátnőm is. 3 hónapja vagyunk együtt és rengetegszer találkoztunk már. Viszont minden egyes alkalommal én voltam barátnőmnél, ő még egyszer se volt nálam. Nem azért, mert nem akar, hanem mert a szülei nem engedik. Nyilván egy távkapcsolat akkor tud működni ha mindketten járkálunk egymáshoz. Azt mondja barátnőm anyukája, hogy semmi értelme a kapcsolatunknak, teljesen fölösleges, és hogy én rossz hatással vagyok a lányra. Nem akarja hogy találkozzon a szüleimmel mert nincs értelme. Az is eléggé zavaró, hogy nem aludhatnék a barátnőm mellett, miután kidobtam sok időt és pénzt azért, hogy lássam. Miért? Mert 17 éves és fiatal. Csak én gondolom azt, hogy ez nincs rendben? Nem vagyunk már annyira fiatalok. Ráadásul 3 hónapja együtt vagyunk, ami elég sok idő ebben a korban. Mit lehetne ilyenkor tenni? Hogyan győzhetnénk meg a szülőket, hogy mi igenis szeretjük egymást?

2018. máj. 10. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen messze laktok egymástól ?
2018. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
200km
2018. máj. 11. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Igy azért már mindjárt más a történet. Szerintem jobban jártok, ha pár évre jegelitek a kapcsolatotokat.
2018. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!