Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek ezzel a lánnyal? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a lánnyal? 16/F

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, vonzódom is hozzá.

Többször is kavartunk már és mindig rosszul sült el a vége, mert ő nem akar kapcsolatot és jobban belegondolva még én sem.Többször is smároltunk, amit nem szabadott volna, mert a barátságban ilyen nem történhet meg.Ő hisz a fiú lány barátságban, én nem.Azt mondta, hogy mikor utoljára smároltunk és összemelegedtünk akkor az csak abban a pillanatban volt jó, és úgy érezte, hogy meg kellett tegyük.

De elvileg bárkivel megtette volna akkor, amit valamiért nem hiszek el.

Mondta, hogy még mindig vonzódik hozzám és tetszek neki.De bele menne a barátságba, de úgy, hogy reméli hogy mégegyszer sosem fog megtörténni ilyen.

Végül amikor tegnap megbeszéltük az egészet, arra jutottunk, hogy inkább szakítsuk meg teljesen a kapcsolatot és ne nagyon beszéljünk többet, mert így sosem múlik el közöttünk a vonzódás és az az érzés.

Szerintem, ha barátok maradnánk és többször dumálnánk találkozgatnánk mindig megmaradna és mégnehezebben tudnánk elszakadni egymástól és előbb utóbb valamelyikünk többet akarna, valószínüleg én.

Most ő nekem a világot jelenti és nagyon szorongok amiatt, hogy lehet többet már nem beszélünk, nem csókolózunk és nem csinálunk együtt semmit és, hogy nem lesz komolyabb vele soha.

Nem voltam vele közvetlen, mindig inkább ő közeledett és nem én.

Ezért is kellett megbeszélni és valójában lezárni az egész kavarás témát.Mondta, hogy szerinte sosem tudnánk összejönni, mert megvan a vonzódás mindkettőnknek bejön a másik, jól elvagyunk ketten.De különbözünk és sose lennénk boldogak és nem tartana sokáig.

De akkor is vagyom az egészre, még ha hülyeség is.Mert nagyon nehezen tenném túl rajta magam, úgy hogy már ne érezzek semmit iránta és ne kezdjen hevesebbem verni a szívem amikor meglátom.

Lassan 3 éve ismerjük egymást és elejétől kezdve kisebb nagyobb szünetekkel, de történt köztünk mindig valami, aminek nem szabadott volna.

Segítsetek kérlek!



2018. máj. 11. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok már túl öreg, de én ezt abszolút nem értem. Neked egyértelműen tetszik a csaj, többet is ki akarnál hozni a kapcsolatból, és láthatólag neki sincs ellenére, vonzódik hozzád, tetszel neki. Akkor mért kéne megszakítani a kapcsolatot. Kipróbáljátok, jártok, aztán ha működik, jó, ha nem működik, még mindig ráértek szétmenni. Nem kell egy jó kapcsolathoz egyformának lennetek.
2018. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoval szeretitek egymast, de inkabb nem beszeltek ahelyett hogy megprobalnatok?
2018. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akar kapcsolatot, mert megkötve érezné magát.Elég sok fiúval jóban van és nagyon közvetlen.De ahogy elmondta, ugye ami történt köztünk amiatt legjobb barátjaként tekint rám
2018. máj. 11. 17:06
 4/4 A kérdező kommentje:
De ugyanakkor kavart is velem, amit elvileg ő sem ért, hogy miért.Pedig már párszor előfordult.
2018. máj. 11. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!