Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mar nem erdekel annyira a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem erdekel annyira a baratom?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt, en most erettsegizek, voltak jobb es rossu napjaink is, en a vilagvegeeig elmentem volna erte is..

De most hirtelen kb 1 hete nagyot zuhant az egesz a reszemrol. Nem sokat irok neki, nem en megyek talizni hozza hanem o hozzank (mas varosban lakunk).

De en ugye most erettsegizek is.. es rettenetesen kikeszultem tole mar az elozo honapokban, de ugyanugy 1 hete pont par nappal az erettsegi elott csak ugy “kikapcsoltam” es nem stresszeltem mar miatta, nem gorcsoltem, nem izgultam, nem feltem.

De meg nincs vege es a szobeliktpl felek, es sokat kell tanulnom.

Ugyanakkor kezdodott a tavolodas tole es a teljes koncentralas is az erettsegire (eszek, tanulok, jol eso mennyiseget sportolok egy nap, filmezek es kb ennyi)

Szeretnem rafogni az erettsegi stresszre az eltavolodas, de a legelso nagy szerelmi kapcsolatom is csak ugy kihult a reszemrol, es nem akarom, hogy ez legyen most is. Nem tudom, hogy deritsem ki, hogy most o nem erdekel engem vagy az erettsegi es a stressz ingatott meg? Az erettsegi elotti utolso talalka nagyon jo volt, de utana mar nem foglalkoztam vele. Alig irok neki, nem hivom, nem meselek dolgokat... nem tudom.

Nem akarom, hogy vege legyen, nagyon szeretem mint tarsat es baratot


2018. máj. 12. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
pedig érettségi alatt támogatni kéne inkább a másikat,én is most érettségizek és 1 hete enni is alig tudtam,de akit szeretek még ha érzéketlenebb is vagyok kicsit tanulás alatt is 1 óra nem volt amikor ne beszéltem vele volna mert éppen tanulok és semmi másra nem koncentrálok
2018. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!