Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha nem tudom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom hogy hogy hivjam a baratom?

Figyelt kérdés
Barnabasnak hivjak de en sosem tudom hogyan hivjam. A legtobben a vezetek neven szolitjak de hat en ugy nem fogom. Nem szeretem se Barnanak se Barnabasnak hivni. Valaji segitene? Normalis valaszokat legyszi

2018. máj. 13. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Barika. :)
2018. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Barni, vagy egyszerűen szerelmem/életem/drágám/stb. De eddig hogy hívtad?:D Az oké, hogy nem szereted a nevét (?) de arra hallgat, mások is hívják úgy gondolom.... A vezetéknevén általában haverok, barátok szokták hívni az embert, az nem jó ötlet, ha a barátnője vagy.
2018. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Barnimó :) Ez olyan mint a manó.Én szoktam hívni így embereket,hogy a "mó"-t a szó végére teszem:Cicamó,csítámó :D Érdekes,ugye?
2018. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Barnus
2018. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Barni,Bárni,Börni
2018. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Most eszembe jutott a Barci, amiről meg Kazincbarcika:)

Barcus, Barnus esetleg?

Barnici;Nici

édesem,életem,kincsem,kicsim,drágám,szívem, csillagom, galambom, egyetlenem, nyuszkó, cicám, angyalom, kedvesem, szerelmem, cukorbogárkám, macikám, babám, mucus

2018. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

*aranyom

arany virágszálam

aranycsillagom

2018. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Cunci mókus, szerintem meglepődne
2018. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Barni :D
2018. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ha valami egyedit szeretnél, akkor a tulajdonságai alapján válassz neki becenevet.

Pl ha erős, —> macikám

Édes/kedves —> gb (gummybear)

Romantikus —> Rómeó :D

Stb stb stb..

A szívem, meg cicám szerintem túl szokványosak manapság.

Mi fiúk szeretjük ha van egyedi becenevünk :D

16f

2018. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!