Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem mondtuk még egymásna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondtuk még egymásnak hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Több mint 4hónapja vagyunk együtt,minden tökéletes köztünk,de a szó még sohasem hangzott el közöttünk.Ez baj?
2018. máj. 17. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
mert gondolom te se mondtad ki elsőnek, ő meg előbb tőlled akarja hallani
2018. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondani kell, érezni.
2018. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Mert az ilyesmivel nem illik dobálódzni.

A Katolikus törvénykönyvek is írják.

Házasságig csak szex, más semmi és ebbe beletartozik a "szeretlek" kimondása is.

2018. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Ezt nem mondani kell, érezni."


Ezt melyik Nők lapjában olvastad haver?

Vagy a Borson szocializálódtál?

2018. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem érted miről beszélek, csak sajnálni tudlak. Kimarad valami az életedből, és ezt nem fogod tudni még megvenni se.
2018. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha kommunikalnatok egymassal es tole kerdezned meg?

Itt elkezdhetink talalgatni, hogy miert nem volt meg.

Lehet a fiunak 4 honap meg nem volt eleg a szo kimondasara, lehet felenkebb tipus, lehet azt varja hogy te mondd ki eloszor STBSTB

2018. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ilyesmit nem lehet érezni szerintem.

Csak elvakít és egy rózsaszín szűrőt tesz a szemed elé, ami legalább olyan ocsmány mint Spielberg legutóbbi babysitter mozija (s nekem még kritikát is írnom kellett róla).


Szóval érezni? De mit?

Hogy dobog a szíved meg lepkék lepik el?

Áhh, én ismerem ezt a terepet, aztán jó még nem sült ki belőle.


Szerintem inkább megismerni a másikat, tudni, hogy hogyan gondolkodik.

Nyitott e a világra vagy zárt az agya.

Aztán ha úgy látom, hogy van közös témánk, céljaink, akkor már nem csak tisztelem mint embert, de szeretem is.

2018. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval, elég rég óta együtt vagyok valakivel. Mondjuk megyünk az utcán, kéz a kézben-egyszer csak egy kicsit megszorítja az enyémet, rám néz a szép ártatlan szemével és elmosolyodik. Kell ennél több?? Tudom, ő is tudja!!!!!
2018. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztos nem kell ennél több.

De azért gondolom ha valakivel elég régóta együtt van két ember más is össze kell tartsa őket nem igaz?


Mármint, ez egy érzelmi kötődésnek a jele, de vannak fokozatok.

Amikor a lány meg a fiú leélik az életüket, szép egyhangúságban.


Másokat viszont ennél is több összetart nem igaz?

Gondolj arra az Észak és Dél koreai párra, akiket elválasztott a háború és évtizedek teltek el, mire újra találkozhattak egy Obama-Kim Dzsongun egyezség keretében.


Ott azért is több kell lennie valaminek annál, hogy csak együtt vannak és kész, az nem csak holmi kézfogások és csókok tömkelege.

A legtöbb embert ezek a dolgok rögtön elválasztják egymástól.


Lehet, hogy egymás kezét fogják, de ha mondjuk egy háborús helyzet következtében dönteni kell, el is engedik.

Volt annó Németországban egy szerelmes pár, hírességek.

Mikor Hitler arra kérte a férjet, az MGM akkori németországi vezetőjét, hogy hagyja el a zsidó feleségét, ott is hagyta.

Az álompárnak annyi lett, a nő pedig meghalt valami koncentrációs táborban.


Ez a duma a tökéletességről egy nagy átok, de igazad van, nem azt kérdőjelezem most meg, csak ezt nagyon kevesen értik igazából.

Hogy miről is van szó.

2018. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A félelem. Féltek attól ha kimondjátok elillan a varázs.

Ezt egy hasonló szituációban lévő barátom mondta.

Azután az élet olyan fordulatot hozott, hogy mégis megbánta, hogy nem mondta ki.

2018. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!