Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek érthető a viselked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érthető a viselkedése?

Figyelt kérdés

Nos,a barátnőmmel lassan 1 éve vagyunk együtt és 1 hónappal ezelőttig majdnem minden nap találkoztunk,alig bírtunk ki pár napot is egymás nélkül. Aztán 1 hónapja meg heti 1-2 órát leszámítva nem is találkozunk,inkább a barátnőivel van egész nap. Megkérdeztem,hogy miért csinálja ezt,erre azt mondta,hogy ő olyan lány,hogy néha szüksége van arra,hogy másokkal is legyen. Na de 1 hónapig? Akkor miért nem osztotta be eddig úgy az idejét,hogy a barátnőivel is legyen? Ti értitek? Mert én nem.

Válaszaitokat előre is köszönöm. :)

20/f 17/l


2018. máj. 20. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem én se miért csinálja ezt.


Nem romlott meg a kapcsolatotok? Nem vettél észre valami furcsát ezen kívül? Amikor veled van vagy amikor telefonon beszélgettek, ugyanolyan, mint eddig?

2018. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj,egy 17 éves lánynak kellenek barátnők is,nem csak barát.Nyilván mondták neki a barátnői,H elhanyagolta őket,és most ezért van velük többet.Szerintem a legtöbb tinilánnyal ez megesik,hogy ha lesz egy pasija elhanyagolja a környezetét,mivel benne van a kezdetleges "nagyon rózsaszín ködbe". Szóval nyugi,most egy kicsit el fog hanyagolni,de egy idő után majd biztos sikerül neki megtalálni a barát-barátnők egyensúlyt😌
2018. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem,nem romlott meg a kapcsolatunk,ugyan olyanok a beszélgetéseink.

Köszönöm szépen a segítségeteket. :)

2018. máj. 20. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!