Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez most szerelem vagy barátság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem vagy barátság?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki sokszor megfogta a kezem és úgy sétáltunk,az ölébe ültetett és úgy írtunk házit és egy csomó olyan dolgot mondott amiből azt vettem le hogy szerelmes belém. Viszont amikor ki mondtam hogy szeretem akkor azt mondta ez csak barátság . szerintetek ?17/l

2018. máj. 21. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerelem ennyitől nem alakulhatott ki, max tetszik, kedveled. Nagy hiba volt lány létedre ezt először kimondani, mert most gondolom tönkretetted a barátságotoka, mert nem is tetszel neki. Ha barátság, akkor úgy is viselkedjetek, ne is jétsszon veled.
2018. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Úgy tűnik, játékszernek tekint. Egy sima barátnak nem fogjuk meg a kezét és nem ültetjük az ölünkbe.
2018. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi alapján nehéz mit mondani, főleg hogy nem ismerünk titeket. Lehet csak szimplán éretlen még és nem gondolt bele, hogy a tetteivel milyen gondolatokat, érzéseket kelt benned.
2018. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Lehet csak megijedt.


Jó, ez persze hülyén hangzik, de ha mondjuk még nem volt komoly kapcsolata, akkor szerintem ez az opció is lehetséges.

2018. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%

#4 +1

- Játszik veled

- Nem gondolkodott, és csak mondott valamit

- Baromi közvetlen, szóval nála ez semmi

- Nincs tisztába az érzéseivel

- Fél elveszíteni, ezért inkább azt mondja hogy barát

2018. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!