Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nincs kedvem bemutatkozni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem bemutatkozni a barátnőm szüleinek? 17/f

Figyelt kérdés
Lesz vasárnap egy “buli” a varosban. Felajánlotta a barátnőm apja hogy amikor vége van. Elvisz a vasútállomáshoz. Még nem találkoztam vele. Nincs is kedvem talalkozni vele. Úgy kepzeltem el ezt a nagy bamutatkozast hogy elmegyek hozzajuk. De igy kocsiban tohadt ciki lesz mindenkinek. Megmondtam a baratnőmnek hogy nem kell hogy kivigyen a vasutallomasra de azz mondta hogy előbb-utobb ugy is be kell hogy mutatkozzak a szüleinek.
2018. máj. 25. 19:59
 1/3 Synthia válasza:
82%
Szerintem nincs ettol mit felj egyaltalan csak vegyel batorsagot magadom es ne gondolkozz sokat rajta ezzel gyakorlod a bemutatkozas,az apa csak szivesseget tesz neked hogy kivisz az allomadra,inkabb koszond meg es legy udvarias mert az tobb re ertekeli,mosolyogj es nez a szemebe amikor bemutatkozol,ha lemondod gyavanakt tunhetsz,minden felelem csak a fejben van, lenyeg a lenyeg fogadd el es essel tul ezen udvariasan,orulok az ismerkedesnek mikor bemuratkozol ugye mert nagyon fontos meglatod tobbre ertekelnek😊sok sikert
2018. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Synthia válasza:
Bocsi a helyesirasert a telefonom kepernyoje eltort es nem latom jol a betuket,remelem azert megerted a lenyeget meg tudod csinalni😊
2018. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem a bemutatkozó beszélgetés helyett visz ki, hanem a te kényelmedet szolgálja, lánya kedvéért.

.

Nem biztos, hogy most kérdez, ki vagy, mi vagy, arra majd sor kerül családi beszélgetés formájában.

.

Fogadd el és köszönd meg, hogy ne tartson rátartinak, bunkónak.

2018. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!